Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire sugározna kifele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire sugározna kifele, hogy változtam?

Figyelt kérdés

Munka, egyéb dolgok miatt fél évet eléggé végigidegeskedtem. Amikor már megjelentek a testi tünetek (izomrángás, stb) akkor elhatároztam "na, itt a vége, ez nem én vagyok".


Elkezdtem testetépiteni (nem 100 kg izom a lényeg, csak "sportosabb" akarok lenni), picit fogytam. És lett egy (sajnos egyoldalú) szerelmem, igaz megbeszéltük normálisan hogy "nem", mégis szeretem.


Úgy látszik, most valamit sugárzok, mert valahogy mások is máshogy állnak hozzám. Utcán nemegyszer rámmosolyognak idegenek - majdnem előjön a régi énem "miafaszvan?"

Pedig semmit nem csinálok máshogy amúgy, mint pl egy éve


2014. szept. 1. 22:45
 1/1 anonim ***** válasza:

igen,ez egy létező dolog.

múlt héten én is megdugtam két csajt és úgy fel voltam dobódva ettől,hogy valószínűleg látszott is,meg az is,hogy dugni akarok,mert 3 nő is konkrétan fel akart szedni,vagy legalábbis jelezte az érdeklődését.

pl ma volt,hogy a munkatársnőm hajolgatott én meg mondtam neki,hogy belátni a cicidhez.erre félrehúzta az ingét és nevetve megmutatta a melltartóját,aztán amikor megfogtam a se-ggét nem azt mondta,hogy mit csinálsz hanem-meglátnak.

2014. szept. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!