Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet olyas valakibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet olyas valakibe beleszeretni aki nem tetszik külsőre, de jó a személyisége?

Figyelt kérdés
Elég sok helyen olvasom azt, hogy több ember úgy szeretet bele párjába, hogy nem tetszett neki külsőre, de olyan személyisége volt, hogy teljesen bele szeretet. Én nem tudok elképzelni ilyen szituációt, hogy egy olyan barátnőm legyen, aki nem tetszik, de jó a személyisége. Pláne ezt úgy mondom, hogy állítólag sok férfi társam inkább lukra megy és nem azt nézi milyen az arca milyen az alakja. Barátként tudnék rá tekinteni, de együtt lenni, lefeküdni vele nem lenne hozzá gusztusom. Tényleg ilyen gyakori ez? Véleményem szerint az ilyen esetek általában hűtlenséggel végződnek, mert nem tudom elképzelni, hogy boldog hosszú távú kapcsolatok legyenek.
2014. szept. 2. 12:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
Ez a csajoknál van
2014. szept. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 SullaFelix89 ***** válasza:
100%
Sok idővel és hosszú ismertség után, de akkor már ha kialakul a vonzalom külsőleg is elkezd tetszeni szerintem.
2014. szept. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Aki nagyon nem tetszik, abba nem tudnék beleszeretni, teljesen mindegy az idő kérdése, ez nem szokott változni. Viszont, ha csak közömbös, nem fogott meg, de nem taszít, később lehet, hogy felfedezek benne valami pluszt, egy nézést, mosolyt, valamit a személyisége mellett. persze kicsi az esély, de így előfordulhat.
2014. szept. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
17%
Mert egy felszínes ember vagy, azért.
2014. szept. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, nekem sosem ment ez, elképzelni sem tudom hogy tudnék beleszeretni valakibe aki nem tetszik.

25/F

2014. szept. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Elég, ha az ember nem egy felszínes, unintelligens farok :D
2014. szept. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén, ha közömbös számomra, az se jó dolog, mert szerintem olyas valakit kell találni, aki különleges számunkra, és szerintem ez jobb felfogás, mint hogy azért legyen valakim, mert most éppen nincs senkim.
2014. szept. 2. 12:18
 8/16 anonim ***** válasza:

na megint jön a saját sztorim szóval a szokásos...


én innen az oldalról 2 lánnyal találkoztam...az első csak baráti volt, mert nem akart többet...vele úgy találkoztam, hogy akkor láttam először...akkor nem nagyon tetszett külsőre, de tudtam, hogy a belső miatt megtudnám szeretni ha ő is úgy akarná...(2. találkozón már a belső értékek miatt sokkal szebbnek láttam az arcát)


a másik lánnyal már a beszélgetés alatt tudtam, hogy mind2-en megtaláltuk amit keresünk...vele nem rég össze is jöttem :) de valahogy bűntudatom van amiatt, mert nem tudom igazán értékelni az egész lényét...amint rágondolok arra gondolok, hogy mennyire odaadó, figyelmes kedves lány...és az arca is elég szép, de valahogy nem ez az első ami eszembe jut róla...hanem azok a belső értékek amiket kerestem régóta...


szóval ha a belső értékek nagyon értékesek számodra, akkor a külsőt is sokkal szebbnek látod, viszont legyen bármennyire szép is akkor is a belső értékek fognak dominálni...legalábbis az én esetemben ez történt...nem tudom pontosan hogyan működik ez nálam...de én a belső értékekhez ragaszkodom nagyon...talán ez a kulcsa a dolognak...sokáig nem akartam senkit, aztán türelmesen kerestem...nem az első szembejövő lánnyal jöttem össze, hanem azzal akiben meg van amit keresek és ő is megtalálta bennem amit ő keres...mondjuk én életre szóló kapcsolatot akartam/akarok...de a szerelmet nem te választod az jön...

2014. szept. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, hármas vagyok, az enyémre reagáltál. Félreértetted, nem jönnék vele össze "csak"-ból. Arra gondoltam, ha ismerjük egymást, barát, kollega vagy ilyesmi, lehet, hogy később egyre jobban megtetszik, ha találok benne valamit, ami megragad.
2014. szept. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Amiatt is gondolom így, mert sokkal normálisabbnak tartom a hosszú távú kapcsolatokat, mint a minden hónapban más csaj/pasi felállás, ami elég gyakori dolog. Nekem is voltak hasonló esetek, mint neked Kisadsam333 nagyon megtetszett a lány személyisége vonzónak is tartottam, de később rájöttem, hogy mégse tetszik, mert nem ő az akit keresek. Nem tartom magam emiatt felszínesnek nekem nem divatos, topmodell, gazdag lány a vágyam csak egy olyan lány aki tetszik.
2014. szept. 2. 12:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!