Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet olyas valakibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet olyas valakibe beleszeretni aki nem tetszik külsőre, de jó a személyisége?

Figyelt kérdés
Elég sok helyen olvasom azt, hogy több ember úgy szeretet bele párjába, hogy nem tetszett neki külsőre, de olyan személyisége volt, hogy teljesen bele szeretet. Én nem tudok elképzelni ilyen szituációt, hogy egy olyan barátnőm legyen, aki nem tetszik, de jó a személyisége. Pláne ezt úgy mondom, hogy állítólag sok férfi társam inkább lukra megy és nem azt nézi milyen az arca milyen az alakja. Barátként tudnék rá tekinteni, de együtt lenni, lefeküdni vele nem lenne hozzá gusztusom. Tényleg ilyen gyakori ez? Véleményem szerint az ilyen esetek általában hűtlenséggel végződnek, mert nem tudom elképzelni, hogy boldog hosszú távú kapcsolatok legyenek.
2014. szept. 2. 12:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Velem volt hasonló, de a srác annyira ocsmány volt, hogy kb szégyelltem végig menni vele az utcán, mert ugy éreztem mindenki minket néz, szégyelltem volna bemutatni a családomnak, a barátaimnak, ezért a végén visszautasítottam, de nagyon fájt, meg hiányzott meg minden, de most visszagondolva jobb is így.
2014. szept. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
55%
este ha nem felejtem el megkeresem a videót amiben egy nagyon csúnya lányból bomba nőt csinálnak egy nagyon ronda srácból meg egy elég jóképű pasit...és akkor meglátjátok, hogy mit kell tennetek, hogy megszépítsétek a másikat, ha csak a belső vonz...nem mindenki olyan szerencsés mint én, hogy nagyon vonzó belső mellé vonzó külsőt talál...csak nem biztos, hogy a másik akarja a változást...ja és nekem volt egy képem az ideálról külsőleg...akivel összejöttem nem olyan, viszont ugyanúgy szép, csak én régen máshogy képzeltem el a külsőt...de megváltoztatta mondjuk úgy felülírta az ideálomat a belső miatt...szóval lehet változtatni a másik külsején vagy meg lehet szeretni azt...
2014. szept. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom ezt elképzelni, hogy elsőre nem tetszik, de annyira megfog a személyisége, hogy szépnek kezdem látni az illetőt.... és beleszeretek.
2014. szept. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én a barátommal interneten ismerkedtem meg és hosszú leveleket írtunk egymásnak minden nap.

Amikor találkoztunk, akkor a külseje olyan közömbös volt, de a személyisége mindent vitt :)

Most már vonzónak látom, de a barátnőim és családtagjaim eléggé ki vannak akadva, hogy ennél helyesebb barátra nem futotta, mert szerintük ronda -.-"

Szeretem a barátom, ő is engem és ennyi.

2014. szept. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Várom a videót kisadsam! Majd holnap írok még erről az egészről.
2014. szept. 2. 22:46
 16/16 anonim ***** válasza:
nem találtam meg, de még nem adtam fel...mert szerintem sokaknak tanulságos lenne...
2014. szept. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!