Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valakit csak olyan barátnak akarsz, akit lehet dugni? (kort és nemet is írjatok légyszi)

Figyelt kérdés

Közvélemény kutatás lenne a kérdés célja.

(Azt hiszem ezt csinálja velem valaki. Kezd kibújni a szög a zsákból.)

Ilyen van?



2014. szept. 2. 20:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
van 17/f
2014. szept. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hogyne volna. én is szeretnék ilyen hölgyet találni. :D 18/f
2014. szept. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem, nincs. Bár nő vagyok. Barát-barát.
2014. szept. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen,létezik is ilyen,csak az a baj, hogy kéthetente 1x dugunk, míg én heti 2-3x igényelném.

26N

2014. szept. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hogyne volna! 22/L
2014. szept. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hogyne!

De ez nem barát. A baráttal barátkozni szokás, tehát a lelke érdekel téged, odafigyelsz rá, stb.

Ez pedig dugibaba (ha lány), ha pedig fiú, akkor egyszerűen csak egy dugó.

2014. szept. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Nagyon jó barátok vagyunk, tényleg számíthatunk egymásra, mint egy pár olyanok vagyunk, ő is mondta, hogy működhetne.

De flörtöl más csajokkal is és nem akar felvállalni (16 hónap után sem), azt mondta azért, mert nem én vagyok a szíve választottja. Ilyen értelemben érzem magam barátnak, akivel lehet dugni.

2014. szept. 2. 20:52
 8/11 A kérdező kommentje:
6-os: éppen ez az! Mind a kettő megvan, de nem vállal fel. Ezért nem értem. Akkor ilyen nem létezik, hogy mind a kettő egyszerre?
2014. szept. 2. 20:54
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát... akkor inkább haver.

Ez felszínesebb, mint a barátság, és talán még ez is belefér.

2014. szept. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi :) Nem tudok pasifejjel gondolkozni :D (haver és barátság közötti különbség eszembe se jutott, hogy létezik) De így már azt hiszem értem.
2014. szept. 2. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!