Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen az oldalon miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen az oldalon miért nem lehet értelmesen beszélgetni a melegekkel, a feministákkal, a hímsovinisztákkal és minden egyéb "szélsőséges társadalmi réteggel"?

Figyelt kérdés
Ha feltesznek róluk egy kérdést amelyben valamely negatív tulajdonságukat feszengetik, vagy negatív választ kapnak, akkor összefognak közösen, és dögöljön meg az illető, mert őket mindenki el kell fogadnia, szeretnie stb. Azt nem mondanám hogy nincs bajom egyik réteggel sem, mert nem így van, de nem fogok megsértődni az egész emberiség nevében, csak mert van egy rossz tapasztalatuk a férfiakról vagy kimernek mondani egy alapvető rossz tulajdonságot mondanak ki a nőkről, vagy nem tartják normálisnak a homoszexualitást. Miért kell mindent támadásnak venni, miért nem lehet valakinek saját véleménye, miért egy idióta az ember, miért kell elpusztulnia?
2014. szept. 3. 19:26
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:

A hímsovinizmus szélsőséges.


A meleg nem szélsőséges,csak ritkább,mint a heteró.


Értsd jól.Kb minden 10.ember meleg.


de nem hinném,hogy minden 10.férfi soviniszta lenne.

2014. szept. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:

Azért,mert bele sem gondolsz mit mondasz.


Melegek nevelnek gyereket és semmi bajuk nincs a gyereknek.

De ezt már tesztek is bebizonyították.

Azt,hogy a heterók,akik még életükben nem láttak meleget(legalábbis azt hiszik) nem tudják elfogadni,hogy az ember nem holmi használati utasítás alapján működik,"Hogyan neveljük címmel",arról nem tehetünk:d


Mondok egy példát.Attól,mert a te szüleid alkoholisták pl,nem fogod azt hinni,hogy mindenki szülei alkoholisták.


A gyerek bekerül egy környezetbe ahonnan idővel kitekint és látja,hogy miben átlagos,miben nem.

Ebben nincs semmi extra.


Az a baj,hogy a egyesek nem tudják felfogni,ha valami ritkább.Pl vörös hajszín miatt való csúfolódás.

2014. szept. 5. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire nem vagyok otthon a témában, bevallom őszintén - már arra vonatkozóan, hogy milyen kutatásokat végeztek azzal kapcsolatosan hogy a melegek körében felnőtt gyerekek milyen emberek lesznek később - de.

Úgy gondolom, ha józanul végig gondoljuk ezt a kérdést remélhetőleg sokan (mint én is) arra jutnak, hogy miért ne lehetne gyereket nevelniük? Miért jobb ha egy gyerek árvaházba nő fel? Vagy miért jobb ha csecsemőkorában kidobja a kedves anyának nevezett egyén? Ha olyan országban élnek, ahol ezt megtehetik és van rá lehetőségük, hát rajta, őszintén kívánom, hogy boldogok legyenek.


Azt hiszem ebből világosan leszűrhető a témában a véleményem.


Arra vonatkozóan, hogyan reagáltak a te mondandódra, így látatlanul elég nehéz bármit is mondanom, mert nem tudom, hogy milyen hangnemben közölted, azt amit nekem leírtál. De az alapján, amit eddig olvastam tőled számomra egy korrekt, rendes embernek tűnsz (a nézetedtől függetlenül) tehát én is így fogok veled beszélni.

Mint már egyszer írtam, vannak emberek akik túlságosan szélsőségesen reagálnak (amiről mai napig az a véleményem, hogy nem hogy segítené az ügyet de inkább hátráltatják) mindkét oldalon. Mind a melegek melletti és mind az ellenük lévő csoportokban. Ez a egész nem a megítélésük vagy a világnézetük miatt van, ez szimplán azért van mert ezek az emberek ilyenek mint egyének. Ahogy írtam, az ilyenek nem fogják megérteni sem elfogadni, hogy te máshogy gondolkodsz mint ők.


És megérteni bár én sem teljesen értem, miért tartod problémának ha látsz két meleget az utcán ( és félreértés ne essék nem arra gondolok, hogy éppen egymás torkát derítik fel, őszintén szólva engem a hetero pároknál is zavar kicsit ha látom pl a buszon, hogy ennyire nem bírnak magukkal és igen hevesen mutatják ki egymás iránt érzett rajongásukat, de ez már csak az én prűdségemnek és személyiségemnek tudható be, hogy helyettük is zavarba érzem magam... ), de elfogadom hogy te más véleményen vagy és ez a vélemény nem fog megváltozni az egyik napról a másikra. Amíg nem leszel szélsőséges ezzel kapcsolatban, nem erőlteted rá a te saját véleményedet, rám vagy más hozzám hasonló emberekre, és elfogadod azt, ha egyszer a társadalom a jövőben úgy dönt nálunk is hogy ezeknek az embereknek lehet gyerekük, addig semmi problémám nincsen veled, a véleménykülönbségünk ellenére is.


És még talán annyit, a melegek védők heves reagálásának "védelmében", hogy gondolj bele kicsit manapság mennyi támadás éri az ilyen embereket bárhol ahol kicsit szabadabban mernek beszélni és esetleg pont olyan embert találnak meg a mondandójukkal, akik nagyon hevesen a témával szemben vannak. Ezek után talán kicsit érthető, (még ha nem is elfogadható), hogy miért reagálnak ilyen hevesen a te véleményedre is. Mert sajnos a többség, nem olyan mint amilyennek te eddig tűnsz nekem és ezzel nyilván te is tisztában vagy.

És saját tapasztalatból mondom, nem kell ahhoz semmit se tenned, hogy találkozz bunkó emberekkel az utcán, akik ok nélkül kötözködnek. Gondolj bele, hogy az ilyen emberek hogy reagálhatnak ha találnak esetleg valami mondvacsinált okot? Sajnos kis hazánk ilyen, nem elfogadó, mindenki azzal van elfoglalva mit csinál a másik ahelyett, hogy saját sátrában raknak rendet. Meg kell próbálnunk így egymás mellett élni, és remélni, hogy a következő generációk már elfogadóbb embereknek születnek.

2014. szept. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
Es az a vicces hogy miert ne lenne egésséges ha valaki meleg a szex miatt??? Csak mert az anál szexet a heterok is alkalmazzák ami ugyanaz szval nem tudom mi gusztustalan van benne ... a kaki pisi szex na az gusztustalan bar valaki arra is felizgul... ilyenek az emberek mindenki különbözik egymástol de az emberek mégis egyformák akarnak lenni... es ha valaki nem akar olyan lenni mint a tobbi azt meg kikozositik. Valaki álatokkal valaki élettelen tárgyakkal szexel valaki halottakal na vannak ilyenej is... de őket se lehet megváltoztatni hogy ne csinaljak ezeket mert igy szulettek ez van...
2014. szept. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:

Meg azért ne hasonlítsuk már a melegeket a hímsovinisztákhoz.


A melegek nem akarnak senkit bántani,meg nem tartanak senkit alacsonyabb rendűnek,és nem akarnak uralkodni senkin.

2014. szept. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, nem tudtam ezt így egy fogalom alá kötni, csak egyszerűen mindnél tapasztaltam ezt, de lehetne tovább sorolni.


Én sem vagyok benne annyira a témába, egyébként is a melegek állítása szerint kutatások bizonyítják hogy nem lehet belőle probléma, a heterók(legalább is eddig a többség alapján) pedig azt mondják hogy az van bebizonyítva hogy lehet.


Szerény személyes véleményem szerint a hmomoszexualitás nem egészséges, betegségnek se hívnám, de nem látok mögöttes logikát nem értem hogy a természetnek mi szüksége lenne a homoszexualitásra és akárhogyan is nézzük, a természet abszolút racionális, maga a tökéletesség! Én ezt vallom, nem utálom a melegeket, csak egyszerűen nem preferálom, de már bele sem merek menni nagyon.


Az pedig hogy a melegek jobbak mint az árvaházak, meg alkoholisták az megint más téma. Ha van egy egészséges rendes hetero pár és egy egészséges rendes meleg pár, én a hetero párnak adnám a gyereket.


Szerintem mindenkinek lehet saját véleménye és meg lehet a saját igaza, egyszerűen zavar hogy nem írhatom le, mert egyből támadásnak veszik, holott ha az lenne hogy minden melegnek lenne gyereke, egy árva szót nem szolnék miatta, esetleg a kicsi fejembe gondolnám azt hogy szerintem ez nem egy jó ötlet. De ne csak a melegekről beszéljünk a feministáknál és hímsovinisztáknál is, ha negatívan jellemzed az egyik nemet (mert véleményem szerint mindkét nemnek vannak alapvető "hibái") akkor miért kell azt egyből sértésnek venni, egyszerű tény helyett?


Plus azt sem szeretem hogy ilyenkor nem tudnak elvonatkoztatni attól hogy általánosságban beszélek, nem pedig személy szerint az aktuális olvasóról. Ergo kinek nem inge, ne vegye magára.


Én csak szeretném ha megadnák a kölcsönös tiszteletet, mert én se akarom elpusztítani és temettetni őket, csak azért mert nem értünk egyet valamiben. Neki(k) megvan a saját nézőpontjuk és véleményük, nekem meg megint ott van az én véleményem.

2014. szept. 5. 14:28
 17/41 A kérdező kommentje:

13:23


Senki sem a "meleg szex" miatt ítéli el a melegeket (bár biztos vannak, de a többségre nem jellemző), hanem mert azonos neműek.

2014. szept. 5. 14:30
 18/41 anonim ***** válasza:

Mi szüksége lenne a melegekre?


1.Túlszaporodás csökkentése

2.A populáció minőségének javítása.

Ha a te vagy a heteró testvéred meghaltok,akinek már vagy 2-3 gyereke,szerinted ki fogja felnevelni,te vagy egy gyermektelen meleg?

A melegek nevelhetik a szaporodóképes,de utódgondozásra alkalmatlan heterók gyerekeit.


Kell még egyéb ok a létezésre?


Többféle túlélési stratégia van a természetben.

A populáció akkor lesz dinamikus,ha van egy optimális mennyiség.A túlszaporodás egy beteges állapot.

Az állatvilágban is több 100 fajnál megfigyelték.

Nem értem mit nem értesz ezen:D


Tudod a természet azzal nem számol,hogy az ember kialakított egy mesterséges hiercarchiát,ahol a cél a szegények szaporítása,hogy a gazdagok rajtuk élősködjenek.


A politikai elit célja nem az,hogy boldog légy,hanem,hogy megéljenek belőled.

2014. szept. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:

Te szimplán egy baromi átlagos egyed vagy,és kevés az érzelmi intelligenciád.

A melegek sokkal jobb szülők,mint a heterók,ez is bizonyított tény.

A melegek által nevelt gyerekek sokkal jobban teljesítenek az iskolában.


Hiába magasztalod te a nagyságos heteró életet.El kell ismerned a tényeket.Heteróknál rengeteg helyen besikerül a gyerek,olyan helyre is,ahová nem kellene.

Melegeknél meg nem tud besikerülni.Ott mindig egy érett döntés eredménye,tehát a gyereknek sokkal nagyobb esélye van egy jobb életre,mint heteróéknál.

2014. szept. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
A kettessel egyáltalán nem értek egyet, az elsőt meg nem találom a legoptimálisabbnak,sőt abban sem vagyok biztos hogy van neki logikus folyamat bár lehetséges de még ez sem változtatná meg a véleményem. Ez ugyanúgy csak egy lehet.
2014. szept. 5. 14:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!