Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket zavar, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavar, ha a pasi nem hajtja vissza a WC ülőkét?

Figyelt kérdés
2014. szept. 4. 09:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

nem

aki élt már férfival az ilyen apróságokon nem akad ki

2014. szept. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
Egy férfinak meg kell tanulnia figyelmen kívül hagynia a nők igényeit. Látod, én még a fedelet sem hajtom fel!
2014. szept. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez a WC ülőke téma akkora marhaság. Ha minket nem zavar, hogy le van hajtva, akkor titeket miért zavar, ha nincs? Egyébként meg ha valakinek baj, hogy nincs lehajtva, akkor csak egy mozdulat. :)
2014. szept. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
nálunk otthon csak anyám szólt kiskoromban érte...azóta rutin szerűen megy :D de más nőtől/lánytól még nem hallottam, hogy neki ez gondot okozott volna...de volt egy nagy kérdés egyszer...a női mosdóban ki hagyta felhajtva az ülőkét? :D
2014. szept. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Sose értettem, hogy néhány nő miért gondolja előjognak, hogy neki jár a lehajtott wc ülőke :)

Neki pont annyi lehajtani, mint nekem fel. Azért van ez az opció, hogy le és felhajtható :)

Komolyan nem értem :D

2014. szept. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Zavar:D
2014. szept. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 menta34 ***** válasza:
Én pl. otthon mindig ülve szoktam... :D 37F
2014. szept. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem zavar, semmibe nem tart lehajtani, ettől nagyobb gondom sose legyen az életben :)
2014. szept. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, de ilyeneken nem akadok ki.

Meg azon sem, hogy nem a végén nyomja a fogkrémes tubust :D


Ezek olyan dolgok, amin nem érdemes stresszelni, veszekedni.

Ha fel van hajtva lehajtod. Ha neki le van hajtva, felhajtja.

2014. szept. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem zavar. Nekem is ugyanúgy egyetlen mozdulat lehajtani. De ismerek olyat, aki a fedelet is lehajtatja, és hisztizik, ha anélkül marad, mert kiáramlik belőle a csí. :D
2014. szept. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!