Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket zavar, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavar, ha a pasi nem hajtja vissza a WC ülőkét?

Figyelt kérdés
2014. szept. 4. 09:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Engem zavar, de nem azért, mert akkor nekem le kell hajtani, hanem mert utálok belebámulni a WC csészébe, akármennyire is tiszta...Ráadásul a fürdőszobában van, pont a kád mellett (és nincs külön mosdó, tehát a kád felett tudunk csak arcot is mosni pl.), így akárhányszor bemegyünk, bámulhatnánk bele.

Szerencsére a páromat is zavarja, így mi mindig lehajtjuk (a fedelét is).

Ha lenne külön WC, akkor kevésbé érdekelne.

2014. szept. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem aki hisztizik emiatt, annak esetleg lehetett olyan élménye, hogy rá jött a szapora, gyorsan kellet neki, nem nézett semmit leült. És akkor vette észre hogy az ülőke nincs lehajtva. (Ilyen velünk is megeshet akármikor :PPP ) Nálam már rögzült és automatán lecsukom magam után mindent. Nekem se tart semeddig sem. 27/F
2014. szept. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Engem ez egyáltalán nem zavar, pedig 3 pasi lakótársam van. :)
2014. szept. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nálam is rögzült, hogy automatikusan lehajtom, számomra az egy WC alapállapota, akkor van csukva, ha minden le van hajtva.

Engem zavarna, ha felhajtva hagynám, de nem emlékszem semmi olyasmire, hogy kiskoromban anyám rám parancsolt volna ezzel kapcsolatban, vagy bármilyen hisztizés lett volna. Valahogy így alakult, hogy ez a természetes.


28/F

2014. szept. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

engem nem zavar

ez pont olyan mint a fogkrém esete :-))


am meg nálunk érdekes módon még a fedelet is lehatja mindenki , pedig ezt senki nem várja ez senkitől ....

2014. szept. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!