Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdekel a magas vékony srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekel a magas vékony srác igaz története? Most bevallok mindent.

Figyelt kérdés

Tudom,hogy sokan utáltok itt az állandó siránkozásom miatt és elmebetegnek bélyegeztek.

De elmondom most az igaz történetemet.

2 éve depresszióban szenvedek.Ennek oka,hogy szó nélkül elhagyott az egyetlen lány,akit szerettem.

Nagyon nehezen szeretek meg bárkit is,de ő vele kezdettől más volt a helyzet.Ő volt a tökéletes lány számomra minden szempontból,az egyetlen,akit szeretni tudtam.

Nem fog érdekelni soha más lány,mert tudom,hogy ő lett volna nekem az igazi,senki más nem érhet fel hozzá a szememben.Antiszociális és emberkerülő voltam mindig,de őt valahogy imádtam,rajongtam érte.Nem tudok más lányra úgy tekinteni,mint ahogy rá tekintettem.

De egyszer csak szó nélkül eltűnt.Pedig előző nap este semmi nem utalt erre.De mégis ez történt.

Utána hiába kerestem,próbáltam elérni.Először nem gondoltam semmi rosszra,akkoriban én voltam

mindig vidám,ő pedig sokat depressziós.Telefont nem vette fel,az interneten el sem olvasta amit írtam.

Gondoltam várok,biztos csak rossz kedve van.De mikor már 3.napja sem tudtam elérni,elkezdtem gyanakodni,hogy valami nem stimmel.

Most már megkerestem,de óriási sokként ért,hogy elköltöztek.Azóta sem tudtam beszélni vele

egyetlen szót sem,minden elérhetőségét törölte.Semmire nem válaszolt.

Na ezt azóta sem tudtam feldolgozni.Mindig azon jár az eszem,hogy mi lehetett a gond és azóta

utálom magam,hogy biztos rusnya és nyomi vagyok.Sosem tudom majd túltenni magam ezen,választ

a miértekre nem fogok kapni,más lány pedig nem érdekel,nem mintha így lenne bármi esélyem,de

úgysem érzek irántuk semmit.


2014. szept. 4. 11:31
1 2
 11/19 Költőnő? ***** válasza:
73%

S akit több év együttélés után, hazudozva hagy ott a másik?!

Most akkor mki lőjje fejbe magát v fossa tele a gyakorit picsogással, aki valaha már nagyot csalódott a másik nemben? Aki képes ennyire megzuhanni ettől, azzal alapból van vki kattanás.

Az élet már csak ilyen, durva pofonokat mki kap, dolgozás fel.

Ember v és férfi szóval ne picsogj, mert az marha taszító.

Szedd össze magad, állj fel és haladj tovább.

2014. szept. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
76%

Szóval nem tudtál túllépni egy db szerelmi csalódáson ezért rendeztél egy önsajnáltató, téves következtetéseket levonó vernyákolás maratont?

Amúgy eredmény szempontjából mindegy miért hülye valaki, akár jogos akár nem épp eszű ember nem tud megmaradni mellette. A tied meg még csak nem is jogos, mindenkit ért már szerelmi csalódás. És én személy szerint meglettem volna e nélkül az info nélkül. Ezzel csak bebizonyítottad, hogy képtelen vagy feldolgozni a csalódást és roppant idegesítő módon teszed ezt.

2014. szept. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
84%
Ez a történet csak ott sántít, hogy vajon milyen volt a kapcsolatotok, ha ő szó nélkül lépett? "Elköltöztek" :-P ez olyan dolog, hogy reggel felkelek és elköltözök ... Persze, nincs rá utaló jel, nem kerül szóba és utána nem ad életjelet magáról irányodba ... Vicces kedvedben vagy ma is ... Ha együtt voltatok, akkor egy ilyen dolog szerintem olyan extrém esetben fordulhat csak elő, ha kékre-zöldre verted minimum, vagy komolyan zaklattad ...
2014. szept. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
85%

Keress fel egy szakembert.


(Az antiszoc valódi jelentésének meg nézz utána.:) )

2014. szept. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
69%

Oké,oké,oké,de mitől lesz jobb,ha napi 20x kiírod ugyanazt a kérdést egy internetes oldalra?


Ráadásul ezekben az a bajod,hogy állítólagosan nem kellesz senkinek sem,de most írtad le,hogy neked meg csak az a lány kéne.

Akkor meg miért zavar,ha így is van?

2014. szept. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem teljesen világos nekem, de akkor tényleg te szoktad kiírni ugyanazokat a kérdéseket, egy nap vagy hússzor?
2014. szept. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem nagyon érdekeltek a kifogásaid, a te problémád egyértelmű: elmebeteg vagy. Mindenkit elhagynak, megcsalnak, átvernek, kihasználnak az életben, ez a dolgok rendje. Ha nem lennének az életben nehézségek, nem fejlődne az ember jelleme. Ha nem tudod kezelni és nem vagy képes meglátni az élet szép oldalát, menj orvoshoz!
2014. szept. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
egy idiótával több, vagy kevesebb, írd ki még 200-szor, hátha jobb lesz, szánalmas...
2014. szept. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Valaki végig bírta ezt a szart olvasni? Én a 3. sorig jutottam
2018. jún. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!