Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha képtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha képtelen vagyok elfogadni a külsőmet?

Figyelt kérdés
Nem a befolyásolható dolgokról beszélek, azok mind rendben vannak, sportos vagyok, jól öltözöm, hajam is meg van csinálva. De egyszerűen nem tudok megbékélni vele, ahogy az arcom kinéz, el nem tudom képzelni, hogy az én arcom vonzó lenne valakinek.
2014. szept. 5. 21:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
bak vagy nőstény vagy?
2014. szept. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Bak
2014. szept. 5. 21:18
 3/15 anonim ***** válasza:
biztos van olyan akinek vonzó, csak meg kell találni azt a személyt
2014. szept. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Pedig kénytelen leszel azzal az arccal leélni az életed ... Szal barátkoz meg vele
2014. szept. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok.De ha minden rendben van,viszont az arcod nem olyan nagy szám,úgyis találsz valakit.Gondolj bele,adott egy sportos,karcsú,ápolt,igényes,divatos,hosszú haj lány...elutasítanád,csak mert mondjuk átlagos arca van,esetleg picit csúnyább?Gyanítom nem...már ha a belső stimmel,inkább azzal foglalkozz most már.
2014. szept. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az hogy te nem tartod elképzelhetőnek hogy vonzó lehet az arcod az nem jelenti azt hogy másnak se fog menni ;) első voltam
2014. szept. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

1,.lehetőség : szabasd át, mint Michael Jackson

2.lehetőség: fogadd el magad

mit nem szeretsz rajta?

2014. szept. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

"biztos van olyan akinek vonzó, csak meg kell találni azt a személyt"


De nem is merek odamenni senkihez, mert rettegek, hogy megaláznak, kinevetnek, hogy mit próbálkozik náluk egy ilyen pasi.

2014. szept. 5. 21:20
 9/15 A kérdező kommentje:
Azt nem szeretem rajta, hogy olyan "gyenge", szóval nem férfias, ilyen nyomi benyomást kelt
2014. szept. 5. 21:22
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha még meg se próbáltad akkor meg mi a frászról vonsz le konzekvenciát?
2014. szept. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!