Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha a pasitok be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a pasitok be akarna menni a nőgyógyászati vizsgálatra veletek?

Figyelt kérdés
Sima éves vizsgálat csak. Azzal indokolja hogy nem bízik az orvosban, biztos akar lenni benne hogy valóban orvosként viselkedik veletek, és ezenkívül annyi történetet lehet hallani a durva, bunkó orvosokról akik fájdalmat okoznak, vagy szóban megalázzák a nőket, és ő ott akar lenni hogy ezektől a dolgoktól meg tudjon védeni. Ha nem engeditek meg van sértve, és azt mondja hogy ezek szerint titkoltok valamit előtte.
2014. szept. 6. 11:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
elég gáz... ha a barátnőm kérne rá, akkor esetleg bemennék, hogy ottlegyek vele, de, hogy még ezzel is hozzam kellemetlen helyzetbe... ugyan... ez már durva
2014. szept. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Az orvos elvileg meg sem engedi. Az én orvosom még anyukámat sem engedte be a rendelőbe.

A pasid meg nagyon alapszintű ember agyilag, már ne haragudj!

2014. szept. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy akkor te is bemész vele az urológushoz. Amikor letolja a gatyát bokáig, előrehajol és széthúzza a farpofáit az orvos meg kesztyűvel felnyúl neki, te majd megkérdezed: Minden rendben, szívem?
2014. szept. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de a barátod nem normális. Mi az, hogy nem bízik az orvosban, meg benned, hogy meg tudnád magad védeni? WTF??? Szerintem szabadulj meg tőle, mert ez egy betegesen féltékeny fazon, és a végén ki tudja, miket fog majd csinálni, csak hogy ne ne bántsanak. Kell ez neked?
2014. szept. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a GYIK oldalon ennyire egyforma véleményű válaszokat már rég adtak az emberek... :D
2014. szept. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Jah, mert szerinte mit csinál az orvos? Megdug mindenkit? A 60 éves nénikéket meg a terhes betegeit is? Pf...
2014. szept. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy vannak a dolgok, de amikor én 12 éves voltam, még anyukám sem lehetett ott a vizsgálóban,amikor megvizsgált a doki :) csak akkor, amikor a vizsgálat után megbeszélés volt :)


Szerintem nincs olyan, hogy egy kívülálló férfi épp ugyanúgy lesi a puncid belsejét,amikor az orvos bedugja a kacsát, vagy a kenetmintás cuccot :DDDDD

2014. szept. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
#utolsó vagyok: nyilván nem kacsát akartam írni,de nem tudom a szakszavakat :D
2014. szept. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

1) Az orvos akkor sem engedné be a vizsgálóba, ha te ebbe beleegyeznél.


2) Ha erre lenne lehetőség, akkor sem engedném, hogy a párom bejöjjön, és jelen legyen a vizsgálat alatt. Nincsen szükség a "segítségére", arra hogy bármitől megvédelmezzen, és semmi köze ahhoz, ami ott történik, én meg felnőtt nő létemre tudnám kezelni, ha netalán nem a megfelelő hangnemben beszélne velem az orvos, vagy "nem orvosként viselkedne" - ami amúgy rendkívül életszerűtlen, mikor ott áll mellette az asszisztensnő.


Bennem azért felmerült, hogy nem lehet, hogy az esetleg csak ürügy, amiket a pasid arról mond, hogy miért akar ott lenni, és igazából van benne valami fura kíváncsiság azzal kapcsolatban, hogy mégis mi történik egy ilyen vizsgálat során?

2014. szept. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
a barátod egy iqNUKU
2014. szept. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!