Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha a pasitok be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a pasitok be akarna menni a nőgyógyászati vizsgálatra veletek?

Figyelt kérdés
Sima éves vizsgálat csak. Azzal indokolja hogy nem bízik az orvosban, biztos akar lenni benne hogy valóban orvosként viselkedik veletek, és ezenkívül annyi történetet lehet hallani a durva, bunkó orvosokról akik fájdalmat okoznak, vagy szóban megalázzák a nőket, és ő ott akar lenni hogy ezektől a dolgoktól meg tudjon védeni. Ha nem engeditek meg van sértve, és azt mondja hogy ezek szerint titkoltok valamit előtte.
2014. szept. 6. 11:38
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Ha ilyen lenne a barátom már eleve azzal lenne gond hogy nincs meg a közös bizalom egymásban. Magyarán ő nem bízik meg bennem igazán, pedig én teljesen megbízom benne. Ha egy kapcsolatba nincs meg a kölcsönös bizalom akkor az egész csak erőlködés.


Én barátom szerencsére nem ilyen, én sajnos gyakran járok orvoshoz, más egyéb okok miatt amiről nem szeretnék beszélni, szerencsére semmi komoly, csak kellemetlen ez nekem, meg sokszor járok én is nőgyógyászhoz szűrővizsgálatra, meg ha valami problémám van egyből megyek. Sokszor jön velem a barátom, de mindig felajánlja hogy bejöjjön-e velem a rendelőbe, de mindig azt mondom hogy nem kell, és elsőre megérti a dolgot. Ő is tudja hogy vannak bunkó orvosok, meg tud ezekről, ilyen téren félt engem, de tudja jól hogy én vagány csaj vagyok, és ha valami nem tetszik nekem nem ijedek be hanem egyből lelépek onnan. de szerencsére ilyen gondom még sosem volt.


Persze volt már olyan alkalom hogy mentem mellrák szűrő vizsgálatra és egy fiatal 30 év körüli orvos volt férfi persze, és picit gyanúsa udvarias volt a hölgyekkel leginkább a 20-30 as korosztállyal szemben amit a váróterembe sokan meg is jegyeztek hogy szerintük probléma lesz. A legtöbb fiatal lány megkérte a párját, férjét hogy menjenek be velük, eleinte én is akartam szólni a barátomnak hogy jöjjön be velem mert a barátom a rendelővel szemben lévő épületben beszélgetett az unokanővérével aki ápoló volt ott, akit már 2 éve nem látott. Én csak azért nem voltam ott vele addig, mert én időpontra mentem ami csúszott bőven fél órát. De végül bementem egyedül, és szerencsére meglepően jó fej volt a doki, semmi olyat nem mondott ami sértő lett volna, vagy etikátlan. Utána elmeséltem a barátomnak hogy sokan a párjaikkal mentek be, mert nem bízzak a srácban, akkor a barátom picit felhúzta magát hogy miért nem szóltam, meg hogy tényleg, nem történt-e semmi olyan, de szerencsére elég volt 2 szer elmondanom hogy ne aggódjon és utána már el is felejtette az ügyet.

2014. szept. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

1. nevetnék egy nagyot

2. elmagyaráznám neki, hogy nincs mitől félnie, a doki nem fog bántani, ilyesmi

2014. szept. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!