Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem leszek olyan, mint a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem leszek olyan, mint a többi lány, soha nem lesz párom?

Figyelt kérdés
2014. szept. 6. 21:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
"Valószinűleg nem, sajnos én sem tudok olyan lenni mint a többiek, mindig kilógok a sorból, de aztán jött a csoda, és lőn :" anyu , hogy ébresztő gyermekem reggel van irány a suli....pedig olyan szép álom volt...
2014. szept. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Miért mégis milyen vagy? Gyilkos vagy? Vagy egy szentlélek?
2014. szept. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Fura.
2014. szept. 6. 22:02
 14/18 anonim ***** válasza:

Marhára értelmes vagy....


Bizonyítsd be h 22 éves vagy és írd le, hogy milyen ember vagy!

2014. szept. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Hogy milyen vagyok? Nem tudok a semmiről beszélni. Nem érzem szükségét, hogy elmeséljem az életem összes apró eseményét, úgy egyáltalán senkinek és nem értem, hogy miért kéne ezt tennem, mikor megkérdezik mi újság, nem tudom hogy egy ilyen kérdésre mit kéne válaszolni. Nem tudok "barátnőzni". Nem tudok pasizni. Nem tudok semmit, amit a normális lányok. Nem tudok rajongani azokért a dolgokért, amikért a többi lány. Egyszerűen nem tudom hogy kell őszintén úgy viselkedni, mint a normális lányok.


(Személyit szkenneljek?)

2014. szept. 6. 22:10
 16/18 anonim ***** válasza:

20 éves vagyok, introvertált, magamba forduló, kissé koravén is. Mindig jobban szerettem csendesen figyelni inkább, mert sosem éreztem a kortársaim között jól magam. Nem jártam bulizni, nem voltam társaság közepe. Nem volt szükségem a bájcsevejekre. Jól elvoltam a saját világomban, egyedül.

Viszont számomra értelmes témákról mindig szerettem beszélgetni. Elkezdtem ismerkedni interneten, mivel élőben nem nagyon ment, már a bemutatkozásnál sem kíméltem a kedves olvasót. Valakik ennek ellenére maradtak, átküzdötték magukat a rostán.. És egyszer jött Valaki is. Megtaláltam Őt egy évvel ezelőtt, mint zsák a foltját. :) Szóval kitartás.. Semmi sincs még veszve.

2014. szept. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
De gondolom fejben csak nem vagy tök üres. Ha nem is azokért, amikért a többi lány, de másért biztosan tudsz rajongani te is, nem ?
2014. szept. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ne akarj olyan lenni, mint a tobbi lany! Kerdem toled:Miert akarnal Te is olyan plazak**va, meg ri.bi lenni mint a tobbseg? Tudom, hogy a mai divat az, hogy ha valaki mas, es jobb nalunk, azt ki kell kozositeni, de hogy miert, azt nem ertem. En 19 eves vagyok, en is masnak erzem magam, mint a korombeli fiuk. Kisse en is introvertalt vagyok, de nagyon kreativ, talan ennek koszonhetem, igy megvan az egyensuly.

Nekem sem volt meg soha baratnom, de jobb kesobb mint soha.

15-16 eves korom ota azok a lanyok erdekelnek, akik masok, kilognak a sorbol, bennuk tobbet latok, jobbnak latom oket. Jelenleg 1 ilyen lanyt ismerek (talan kisse bele is szerettem), de o 100 Km-re lakik.

Masok kedveert ne akarj megvaltozni!!!!

2014. szept. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!