Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan léphetnék túl rajta?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan léphetnék túl rajta? Más is érzett már így?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akibe már több, mint három éve szerelmes vagyok. Mindig mellette álltam, kedves voltam vele, mindenben segítettem, ha volt valami baja, nekem kiönthette a szívét, mindig meghallgattam és igyekeztem megvigasztalni, akár hajnalig is fent maradtam, hogy Facebookon vele beszéljek és tartsam benne a lelket, és egyáltalán nem nagyképűségből mondom, de nem is vagyok csúnya. Aztán bejött a képbe egy lány, alig pár hónapja ismerik egymást, de a srác teljesen belezúgott, csak idő kérdése és össze fognak jönni. Nagyon bírom a csajt, régóta ismerem, szóval egyáltalán nem vagyok mérges, csak nagyon rosszul esik, hogy én bajban-szarban a fiú mellett álltam, ő pedig soha nem tett érte semmit, és mégis őt szereti. Mindig elhatározom, hogy mostantól kezdve nem érdekel az egész, de akárhányszor meglátom őket, olyan, mintha pofon vágnának, és rengeteg éjszakát sírtam már át emiatt. Hogyan léphetnék túl rajta? :/
2014. szept. 10. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugy lephetsz tul ezen hogy tanulsz belole. A kovetkezo kapcsolatodnal mar tudnod kell, hogy ne hasznaljanak ki.
2014. szept. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem fog tetszeni, de leggyorsabban úgy esel túl rajta, ha nem beszélsz többet a sráccal. Ha beszélsz vele, lehet egyáltalán nem is fogsz rajta túlesni.
2014. szept. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!