Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki volt már hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki volt már hasonló helyzetben? Hogyan léphetnék túl a dolgon? (Többi lent)

Figyelt kérdés

2 hétig voltam egy szállodahajón,ahol apám dolgozik és én is elmentem egy útra vele.Már az első napon találkoztam egy győnyörű osztrák lánnyal,akibe kb az első perctől beleszerettem.Amikor megjelent,sose tudtam levenni róla a szemem.Azt vettem észre rajta hogy ő is érdeklődik kicsit irántam,azt várta hogy kezdeményezzek.Bátorság és önbizalom hiányában nem ismerkedtünk nagyon össze sajnos.Az út végével egyre rosszabb kedvem lett,végül a távozás reggelén totál le voltam hangolódva,és mióta hazaértem nagyon rossz a kedvem,csak ő jár az eszemben,nem tudok másra gondolni,csak rá és arra hogy mekkora egy lúzer vagyok,hogy nem ismerhettem meg.

Legközelebb talán 1 év múlva találkozunk,amikor ha esetleg visszajön dolgozni.


Már gondoltam arra is hogy facebookon bejelölöm,de az hülyén jönne ki,hogy akkor mért nem beszéltem vele.


Valaki volt már hasonló helyzetben?

Mit csináljak?



2014. júl. 23. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jelöld be FB-n és akár írj is neki. Veszíteni valód nincs.
2014. júl. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jelöld be fb-on és ird meg neki, hogy nagyon tetszik és féltél tőle..és szeretnéd vele tartani a kapcsolatot. Ha nem csinálsz semmit akkor örökké bánni fogod, de ha felveszed vele a kapcsolatot akkor rögtön megtudod hogy őt érdekelted-e, mert ha tetszettél neki akkor visszair, ha meg nem akkor kár ábrándozni tovább róla, akkor tul tudod tenni magad az egész dolgon. Irjál neki nyugodtan, csak nyerhetsz vele.
2014. júl. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a bíztatást,nagyon jól esett :)

Sajnos 2 hátránya is van a dolognak.

Egyik az hogy max angolul tudnánk beszélni,én meg még nagyon alap szinten vagyok angolból.

A másik meg hogy ő bécsben lakik,énmeg pesten :/

2014. júl. 23. 22:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs messzire, mondhatni szerencsés vagy mert elég közel laktok egymáshoz..
2014. júl. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Működhet egy ilyen kapcsolat?
2014. júl. 23. 22:41
 6/6 anonim ***** válasza:

A szerelem a legnagyobb motiváció a nyelvtanulásra! Csak javadra válik (akár angol, akár német).


A többit elmondták már előttem.

2015. máj. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!