Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fog még írni nekem, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog még írni nekem, vagy végleg azt hiszi hogy nem kedvelem?

Figyelt kérdés

Azt hiszem sikerült valakinek megsértődnie rám, pedig nem is akartam rosszat, mert csak annyi a baj, hogy nem hiszi el magáról hogy szerethető és nem érti, hogy nem véletlenül beszéltem vele hónapokon keresztül.

Mindig azt hiszi, hogy őt senki nem érdekli, így nehéz is őt kizökkenteni ebből az állapotból.

21 éves fiúról van szó, és kedvelem én, csak néha olyan zizi. Eddig soha nem sértődött meg, de most 3 napja nem írt.



2014. szept. 11. 23:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Talán írhatnál neki te is, nem?
2014. szept. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Keress kérdéseket hasonló témákban: mókus, tigris, csirkecomb, ünnep, főiskola
2014. szept. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Félek neki írni, hátha nagyon haragszik.
2014. szept. 11. 23:47
 4/17 anonim ***** válasza:
Ez hülye felfogás. Írsz neki, aztán esz ami lesz. Én is megunom, ha állandóan csak én keresem a lányt. Az nagyon kiábrándító. Írj rá gyorsan és beszéljétek meg.
2014. szept. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Barátok vagyunk, és amúgy sem érvényes a "miért a fiú keresi mindig a lányt" mert nem erről van szó.
2014. szept. 11. 23:52
 6/17 anonim ***** válasza:
Akkor ülj és várj, majd csak eltávolodtok egymástól. Tapasztalat sajnos...
2014. szept. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:

"Azt hiszem sikerült valakinek megsértődnie rám"

Magától sértődött meg vagy történt valami köztetek ?

2014. szept. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igazából ő köszönt el úgy, hogy hagyjam.. pedig nem is bántottam.
2014. szept. 12. 00:00
 9/17 A kérdező kommentje:
75%: Én csak nem szerettem volna ha túlságosan hiányol, mert ezt nem bírom elviselni, ha én nem érzem ugyanezt... és ezzel kapcsolatban mondtam neki valamit, amin megsértődött, pedig nem is ez volt a célom.
2014. szept. 12. 00:03
 10/17 anonim ***** válasza:
Írj neki, vagy nekem!
2014. szept. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!