Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak sexre kellek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak sexre kellek neki?

Figyelt kérdés
Egy hónapja szakítottunk a barátommal. Nagyon szeretem még mindig és nem tudom elfelejteni bárhogy szeretném is. Egy hete vasárnap rám írt facebookon, hogy mit szólnék hozzá ha csak lefeküdnénk néha, de csak haverok vagyunk. Én belementem. Már egyszer megtörtént azóta. Szerintetek folytassuk? Szerintetek már nem szeret, mert szerintem egy hónap alatt nem lehet elfelejteni senkit! SOS!!!

2014. szept. 12. 08:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Rossz hírem van, több is:

1) Jól gondolod, s valószínűleg mást is ke.fél.

2) Vannak nők akik ebből megélnek, te meg ingyen csinálod.

2014. szept. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Elég hülye vagy, hogy belementél, már bocsánat! Hogy akarsz valaki elfelejteni egyrészt,ha folytatod vele a kapcsolatot, másrészt egy hónap alatt?? Ahhoz egy-két év kell, azt valahogy ki kell bírni, de nem felvenni vele újra a kapcsolatot!!!
2014. szept. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szenter jól írta. Ami pedig a barátodat illeti, az a helyzet, hogy valószínűleg jó vagy neki az ágyban. Csak tudod, ebből nem él meg egy kapcsolat. Kell még mellé az intellektualitás, és egyebek mellett az, hogy mindenről lehessen veled beszélgetni, hogy méltó vitapartner legyél.
2014. szept. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
felejtsd el, nem érdemel meg téged, aki szereted... és ne legyél már ilyen naív, annyi férfi van, egyikért sem éri meg ezt...
2014. szept. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Na hogy áll az ügy, Mi lett a folytatás? Mond el gyerünk!
2014. szept. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!