Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha valakinek külföldi párja van?

Figyelt kérdés

Kiközösítenétek miatta az illetöt?


(A kérdés eredete: az összes barátom kiakadt, és megszakította velem a kapcsolatot, mert nem magyar nemzetiségü a párom, egyetemen lenéztek, hogy biztos csak hazudok és nincs senkim, azért találok ki ilyen mesèket, meg hogy na persze, majd pont engem választ egy külföldi)


Ez ok az utálkozásra?


2014. szept. 12. 13:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez az emberek reszerol egy eloitelet! legalabbis szerintem! Milyen kulfoldi parod van?
2014. szept. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerencsés ember. Mondjuk attól függ milyen az a külföldi, mert ha érdekházasságból jön ide, akkor már más a helyzet.
2014. szept. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Orosz barátom van


Nem érdekböl meg nem letelepedési okokból, meg hasonlók, hanem mert így alakult

2014. szept. 12. 13:56
 4/11 anonim ***** válasza:
Attol fugg melyik orszagbol valo..
2014. szept. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
és ezért a barátaid megszakították veled a kapcsolatot? furcsa barátaid vannak, voltak
2014. szept. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
Semmit sem,legyenek boldogok.
2014. szept. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Tudom róluk. Az elsö szerb-német-magyar, a második ukrán-román, a harmadik meg magyar-szlovák felmenökkel rendelkezik.



Csak az érdekelt, hogy ez látszik e

2014. szept. 12. 13:59
 8/11 A kérdező kommentje:

Bocsánat, hülye vagyok


Ezt egy másik kérdéshrz akartam kommentelni, csak mobilról vagyok


Ne vegyétek figyelembe, nem ide tartozik

2014. szept. 12. 14:01
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az a lényeg,hogy ki honnan származik:)

ha szeretitek egymást,akkor nincs ezzel gond.És ha a barátaid e miatt nem beszélnek veled,akkor az csak is azért lehet,mert eléggé szűk látókörűek!

2014. szept. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Külföldi(olasz) párom van és megtaláltam benne életem szerelmét, mindenben egy hullámhosszon vagyunk, sosem voltam még ilyen boldog :)

A családom imádja, a 90 éves dédimamám is össze-vissza puszilta mikor megismerkedtek, ezzel jelezvén neki hogy mennyire hálás amiért ilyen boldoggá tett (szavakban nem tudta elmondani mert nincs közös nyelv, természetesen még mielőtt megszólna bárki, fordítunk társalgás közben, tehát tudtak beszélgetni is, ez az első reakciója volt). Páromat is nagyon meghatotta. Mindenki mondja milyen szép pár vagyunk, sosem voltam büszkébb senkire, mint amennyire rá vagyok. Soha nem tűnt egy pillanatig sem furcsának hogy nem magyar. Rendelkezésünkre áll 2 nyelv is, így kommunikációs problémáink sincsenek, lassan lassan tanítgatom a magyarra is :)

2014. szept. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!