Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan küzdhetném le a félelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdhetném le a félelmem? (több lenn) 18/L

Figyelt kérdés
összejöttem egy fiúval aki külsőre és belsőre is az ideálom, nagyon jól megvagyunk. ahogyan összejöttünk az is nagyon mesebeli volt ( a vonaton együtt utaztunk, egy öreg néni elesett és mindketten segítettünk, aztán elkezdtünk beszélgetni..) az a baj hogy én nagyon félek attól hogy elvesztem őt.. az eddigi kapcsolataim nem voltak túl sikeresek.. 3 barátom volt eddig, nekem alapból nincs olyan sok önbizalmam ezért összejöttem olyan fiúkkal is akik nem annyira voltak az eseteim. legutóbb pedig egy hatalmas csalódás ért, megcsalt a volt barátom.. ezért most nagyon nehéz megbíznom bárkiben is és rettegek a csalódástól
2014. szept. 12. 19:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Minden kapcsolat más és más, és bár tudom, könnyű leírni, de sosem szabad hasonlítgatni az új kapcsolatot a régivel. Az új barátodnak semmi köze sincs az előző barátodhoz (barátaidhoz), úgyhogy kezeld őt úgy, ahogyan kell: életed új fejezeteként. Engedd, hogy tiszta lappal induljon!


Lehet, hogy neki is megvannak a maga múltbéli problémái, és gondolom, te sem akarnád, hogy lehetséges régi sérelmek miatt benned se bízzon a fiú. Igazságtalan volna.

2014. szept. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!