Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem tul rajta magamat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem tul rajta magamat?

Figyelt kérdés

Evek ota szerelmes vagyok bele, de az utobbi idoben latom, hogy utal. Minden emberrel olyan kedves, mindenkivel hulyeskedik, ram meg gyakran nem is nez, nem is koszon. Mas csajokat kocsikaztat, mas csajokkal kavar.

Nemem nem ez kell, hanem egy stabil kapcsolat, es o nem hinnem, hogy meg tudna adni.

Viszont szeretnem azt is, hogy raebredjen, hogy mit vesztett. A baj viszont az, hogy nem talalok olyan pasit, aki tetszik.

21L


2014. szept. 13. 09:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Mikor teljesen komoly hangnemben volt leírva, mint gond, hogy "Más csajokat kocsikaztat", már felvontam a szemöldököm a felszínes társaság gyanúján, de a záró sor végképp egyértelművé tette.


Rá akarod ébreszteni "mit" veszített, ezért gyorsan találni akarsz egy másik férfit, hogy féltékennyé tedd.


[link]

2014. szept. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem azert akarok pasit talalni, hogy feltekennye tegyem, hanem azert, hogy vegre el tudjam felejteni. Csak szenvedek miatta.

A kocsikaztat alatt azt ertem, hogy ide-oda viszi a csajokat, mert megkerik ot, tanitja oket vezetni...

2014. szept. 13. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!