Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért látok mindenhol tini/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért látok mindenhol tini/ 20 éves házaspárokat?

Figyelt kérdés
Nem tudom, ez nekem fura. 20 évesen az ember még élvezi az életet, akkor is, ha szeret valakit. Nem fura?
2014. szept. 13. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Régen is így volt..:D de tényleg fura látni
2014. szept. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem.

Régen is ez volt a normális.

Meghát kinek mi az élvezet...

2014. szept. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert vannak olyan hulyek hogy meghazasodnak
2014. szept. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem Tiszabőn kellene lakni ahol kb. úgy megy, hogy 20 évesen 3 puja + házasság.
2014. szept. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nem látok ilyet :)

De egyébként szerintem semmi rossz nincs benne. Inkább szerencsések, ha fiatalon rátaláltak az igazira. És miért zárná ez ki az élet élvezetét? Párban sokkal élvezetesebb az élet. Bármilyen program, utazás, szórakozás, stb. élvezetesebb azzal, akit szeretsz.

2014. szept. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én sem láttam még tini házaspárt :D :O
2014. szept. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Házasság mellett nem élvezhetik? :)
2014. szept. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a legtöbb olyan ismerősöm, aki huszonévesen házasodott, azért tette, mert a csaj terhes lett, a srác meg úgy érezte, ilyenkor meg kell kérni a csaj kezét. mostanra ebből már 3-an nincsenek is együtt (kemény 1-2 év házasság után). a többinek azért drukkolok :)
2014. szept. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!