Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mért lett ilyen a kisfiam? 9...

Mért lett ilyen a kisfiam? 9 hónapos, é állandóan hisztizik.1 percig se játszik el egyedül, ha nem az van amit Ő akar hatalmas ordításba kezd.

Figyelt kérdés
Eddig egy félórát is eljátszott egyedül, de most már nem. Szó szerint a nap minden percében mellette kell lennem. Nem nyugszik egy pillanatra sem. Pisilni is csak olyan áron tudok elmenni, hogy addig beteszem a kiságyba, és mire visszaérek, lilára ordítja magát, még sokszor levegőt sem vesz. Alig tudom megvigasztalni. Ha kint hagyom egyből a konektorokat piszkálja, hiába van benne vakdugó. Most tanul járni, mindenbe felkapaszkodik, de hatalmasakat esik, azért sem merem magára hagyni addig sem még wc-re megyek. Járóka szóba sem jöhet, mert pici 1 szobás lakásban élünk és nem férne be. Enni se hagy mert ha leülök az asztalhoz egyből rosszalkodik, ha mellé fekszem vagy ülök egyből marja ki a kezemből az ételt. Sokszor akkor eszek először amikor a férjem hazajön, kb 4 órakor délután. Valami megoldás kell mert sokszor estére idegileg is fizikailag is hulla vagyok. Segítsetek, mit tanácsoltok? Abba a hibába sem akarok beleesni hogy állandóan ölbe van, vagy mindig felveszem egyből ha nem tetszik naki valami. Mit csináljak?
2009. aug. 18. 11:01
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja az kimaradt, hogy 20 percet ha alszik délelőtt, akkor is előtte altatom egy fél órát. A játékai max 5 percre kötik le, de csakis akkor játszik, ha ott vagyok mellette.
2009. aug. 18. 11:03
 2/10 anonim ***** válasza:

ennyire talán nem durva nálunk a helyzet de ismerős amit írtál.

nekem is 9hónaposan kezdte,egy hét múlva 10hónapos a fiam,és annyira anyás lett(vagyis hol én hol apa kell neki)

nekünk van egy pihenőszékünk,és amíg pisilek,zuhanyzom...abba kötöm bele,és (tudom nem jó) de addig a tv elé fordítom,ahol többnyire zene megy,így azzal elvan egy kicsit.

Van bébikomp is,de az szintén 2személyes játék,mert már intenzíven célirányos megy,és pakol,huzigál....tehát egyedül nem lehet abban sem hagyni.Ráadásul még fogzik is(nincs még foga)és mindenért őrjöng.De ravkós,mert először bújik,puszit ad,hogy vedd föl,és 2másodperc és mutat és Höööööö-menni kell.Szerencsére van udvarunk,kutyák,macska,hinta-így ha nagyon nem bírok vele,kimegyünk,és nézzük,meséljük a nagy világot.Ő még! de is alszik jobb esetben 1-1,5órát(nagy küzdelem árán) és du is a délelőttihez viszonyítva olyan 1-2órát.ez idő alatt eszem én is mert ő is "kajamániás" mindent enne amit mi

2009. aug. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

kimaradt:

szerintem most van rajta ez a "szeparációs félelem" amit remélem hamar kinő. kitartás.

2009. aug. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Délután ő is alszik 1,5-2 órát, nálunk a délelőtt a húzós. Most elaludt az előbb, ha felkel lemegyek vele sétálni, boltba, azt nagyon szereti.
2009. aug. 18. 11:23
 5/10 anonim ***** válasza:

Most sírógörcs után akartam feltenni épp ezt a kérdést. Az én fiam 7,5 hónapos, de hihetetlen amilyen éktelen visításba kezd, ha lerakom, akár egy pillanatra is. Ugyanaz van nálunk, mint a kérdezőnél - elképesztő!!!!!!

Én péksütit eszek és csokit - fogalmam sincs mi a megoldás, mit rontottam el, mi a teendő. Remélem valaki ír valami bíztatót.

Ja, durva, üt, rúg, durva - rászolók, hogy nem, azért is ordít.

2009. aug. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez a helyzet,10 hós a babám.Őt sem lehet egyedül hagyni,mert addig ordít,míg fel nem veszem.Biztos szeparációs félelme van neki is,egész nap képes lenne a lábamba kapaszkodva állni:)Nálunk a bébikomp csodát tett,addig eszek,mosogatok felmosok,ő meg jön utánam.(mondjuk ő már szépen mendegélt,mikor vettük neki)Néha nagyon nehéz,mert ő már csak du.alszik egyet,az se sok max.1 óra:(Remélem kinövik ezt hamar.Ja,hiszti az nálunk is van,de én rászólok,hogy:Kutyafitye!és már tudja hogy rosszat akart csinálni,és nevet.Kitartás!
2009. aug. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nálunk a hajtépés és a marás a menő :O
2009. aug. 18. 11:39
 8/10 anonim ***** válasza:

1.vagyok:

ő mostanában kezdett felállni,kúszik,és mászni próbál...de ugye ez sem megy felügyelet nélkül.És a legbosszantóbb,hogy mint most is egy fél óra alvás után valami felébreszti...telefon,építkezünk,és berregnek...

neki a szokása,hogy a hajamat tépi,de marok szám és csípve áll fel.Szóval ilyenkor mindig elgondolkodom,hogy biztosan kell nekünk a kis testvér-de aztán bújik és szeret,és rádöbbenek,hogy mindemellett nagyon megéri :-) így is egy imádni való,pedig néha ki tudnék futni a világból

2009. aug. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
:) Igen.Tudják a kis manók hogy kell kiengesztelni :)
2009. aug. 18. 12:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez megy. Most 11 hónapos, de én már nagyon elfáradtam. Ráadásul most várom a kistesót és küzdök a fáradtsággal, hányingerrel és magammal is, mert az előbb bőgtem ki magam, hogyan fogom én ezt túlélni. Ezenkívül van még egy 8 éves lányom is. Drukkoljatok és merjetek tesót vállalni mindezek ellenére is! Mindenkinek minden szépet és jót kívánok és ne feledjétek, hogy ami ma probléma, azon egy hónap múlva már csak nevetünk!
2009. aug. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!