Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi az értelme az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az értelme az életnek?

Figyelt kérdés

A mai világban már nem a szaporodás, hiszen messze felülmúltuk a többi élőlényt.

Esetleg az örömök átélése, vagy maga a szex.

De, kérdem én, ha valaki nagyon szerencsétlen (példa kedvéért én) akkor miért kell neki az élők soraiban maradni.

Az egész csak egy rohadt álom nemde?

15/F



2014. szept. 14. 15:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
hogy szeresd önmagad és másokat
2014. szept. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
70%
hogy mindenki elpusztul.
2014. szept. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
57%
Mindenkinek saját maga kell értelmet találni az életének.
2014. szept. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
74%
Az élet értelme a kolbász, ezért neked is megéri élni. A kolbász finom, a kolbász jó. Amúgy a kolbászról beszélek, ha nem tűnt volna fel.
2014. szept. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Az élet maga módján " értelmes" lenne és jó is, DE nem a mai pénzes undorító önzős , minden ember felül akar lenni a nagyobb akar lenni a másik embernél világban.. Régen amikor még csak néhány ember élt a Földön, volt értelme az életnek, most a 21 században már nincs, szerintem. kemény pénzes világban élünk, emberek nem figyelnek egymásra, stb sb stb... Te magad meg én is sokszor, azért tesszük fel ezt a kérdést hogy mi az élet értelme stb, mert goondolom ahogy nekem is sz@@r életünk van, állandó szerencsétlenség, míg vannak olyanok akik folyton nyaralnak, sok pénzük van, luxus körülmények között élnek, stb.. Én 21 éves fiú létemre 12 órás fizikai munkában dolgozok hogy majd kutudjam fizetni a szakmát amit tanulok mellette. Nagyon heéz iskola mellett tanulni.. Sosem voltam nyaralni külföldön se sehol se, barátnőm sem volt még soha. Barátaim sincsenek ez már más téma. DE, van ismerőseim körébe is aki,, apucija gazdag meg minden 23 éves nem dologzik, mégis Egyiptomban stb luxus körülmények között nyaral, tud járni egy drága neves fősulira,, és abszolút de nem végez fizikai munkát, meg semmi mégis van barátnője, gazdag, mert gazdag családból származik.. Én pedig végig dolgozom a belemet és nem voltam még nyarlni se az idén. Tehát ha ilyen emberek nem lennének, meg ez a társadalom nem lenne ilyen amilyen most van,, sokkal jobb lenne az élet, meg kicsit sokan is vagyunk jó nem Magyarországon de akkor is sok a 7-8 milliárd ember. Főleg ugy hogy a fele, tényleg ilyen önző kö@@ög mindenben. Tehát az emberi társadalom a mai emberi társadalom miatt nincs értelme az életnek.:(:SS sajnos.. 22/F
2014. szept. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!