Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy kolégámmal, aki házas. Saját és mások elmondása szerint rossz a kapcsolatuk és nemegyszer kűldte már el a párját, aki mivel tulajdonként kezeli őt is és a közös gyerekük is, nem ment el. Eléggé belezúgtam és a csókokból, összebújásokból ítélve ő sincs ezzel másként.

Viszont egy ideje szabin vagyunk mindketten és nem kaptam hírt arról, hogy mi lehet vele, hívni nem hívhatom, mert balhé lenne náluk a nevem hallatán is és a gyerek inná meg a levét. FB-n nem jelölhetem be, ugyanezért. Tudom, hogy nekem ő a "nagy Ő" ezért nem szeretném elveszíteni, de tisztában vagyok vele, hogy minél hosszabban nem tudunk kommunikálni, annál távolabb kerülünk egymástól. Másik városban lakunk ráadásul. Ötlet?



2014. szept. 16. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:

"Megismerkedtem egy kolégámmal, aki házas."


Itt ezen a ponton, te egy család feldúlója vagy épp. Ha egy kevés gerinc is van benned, elfelejted Őt.

Ők egy család. Akkor is, ha nem jó a házasság. Ez a legkevésbé sem tartozik rád, ezt nekik kell megoldani. Nem az a megoldás rá, hogy elhagyja és hozzád megy inkább.

Amúgy kéne neked olyan jó, aki elhagy mást érted? Nekem nem, mert velem is megtehetné.


Komolyan mondom: akkor is ha szar érzés, felejtsd Őt el! Én eleve képtelen lennék bármilyen romantikus érzést táplálni olyan személy iránt, aki foglalt...


Nem értem miért nem értik egyesek, hogy van amit nem lehet...

2014. szept. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kéne neked olyan nő*
2014. szept. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Engem nem az érdekel, hogy minek tart más. Gerinctelennek, házasság feldúlójának, stb.

Engem csak az érdekel, amit kérdeztem.

Végiggondoltam minden lehetőséget, logika és érzelem alapján is és egyaránt kijelenthetem, hogy nekem Ő kell és nem más. Nem a törölközőért nyúlok, hanem a kesztyűért. Ha arra lennék kíváncsi, hogy lelépjek-e, akkor azt kérdeztem volna. Jelenleg a távolság áthidalása a probléma, de köszönöm a válaszod.

2014. szept. 16. 17:32
 4/5 anonim ***** válasza:

*sóhaj*

Az a baj, hogy ilyen önző emberekkel van a tele a világ. Csinálj amit akarsz, csak nehogy később Te is így járj...

2014. szept. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nincs ebben semmi önzés. Mindketten akarjuk, egyedül a hogyan kérdéses csak.
2014. szept. 16. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!