Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még soha nem voltam szerelmes....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még soha nem voltam szerelmes. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eddig is aggasztott a gondolat, hogy nem vagyok képes a szerelemre, egyszerűen mintha hiányozna ez az érzés belőlem. S most elértem egy pontra, hogy ez már nem mehet így tovább.

Próbálkoztam, ismerkedtem emberekkel, de csak mérhetetlen ürességet éreztem.

Valójában már vágyom egy komoly kapcsolatra, de így nem vagyok képes rá.

L



2014. szept. 16. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy? fiatalon ez normális. meg amúgy is, te ilyen típus vagy. előbb-utóbb te is megtalálod a párod! :)
2014. szept. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Rékcsi ***** válasza:

Nekem is ez volt egy ideig, azt hittem baj van velem, h nem vagyok rá képes, olyan semmilyen érzés volt, de most.... úgy érzem kezdek beleszeretni a páromba, most már csak attól félek, h esetleg nem kellek neki, az nagyon fájna.

L

2014. szept. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a biztatást

22 vagyok

2014. szept. 16. 21:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez volt, bár én egyáltalán nem is ismerkedtem. Csak nem rég kezdtem el. Igaz, már fel is adtam a keresést.
2014. szept. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!