Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri jó fejnek lenni a nőkkel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri jó fejnek lenni a nőkkel?

Figyelt kérdés

Nem siránkoós kérdés, trollok alvás.

A lényeg, hogy akaráhányszor ismerkedem egy nővel és alapvetően jó fej vagyok velük, egy idő után ezt nem tudják értékelni, tök természetessé válik nekik. Persze alap, hogy az ember legyen normális mindig, de a figyelmesség szerintem sajnos manapság annyira nem alap. Szóval rájöttem, hogy az apátok f aszát, azt lányok! :-D Többé sem leszek korrekt veletek. Mindig rendes neveltetést kaptam, rendes közegekben mozogtam, rendes lányokat céloztam meg, de ti ilyenek vagytok....álnokok sokan.


2014. szept. 18. 01:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%

tehát genyó leszel, mert már megszokták, h rendes vagy... de logikus!


18l

2014. szept. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Alig siránkozós a kérdés, de Sebaj. 😉 Biztos vannak kivételek, nem kell általánosítani. Jó, ha jófej egy pasi, de a túlzásba vitt figyelmesség egy idő utánunalmas tud lenni. A másik pedig, hogy ha valaki nem viszonozza a figyelmességet, az annak a jele, hogy nem vagy az esete. Erről pedig nem tehet senki. 😊 Hány éves vagy?
2014. szept. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Egyesm nem értesz engem.

Kettes: nem arról van szó, hogy nyalom a fenekét egy nőnek, sosem vagyok papucs. Csak fura, hogy szerintem izgalmas beszélgetőpartner létemre, viszonylag jó képű létemre, értékrenddel rendelkező egyén létemre én általában megszívom velük, mert mindig egy kib aszott búfelejtő szerepében tündöklöm. Mintha a sors ilyeneket állítana mindig elém. Nem igaz, hogy nekem mindig tennem kell vaslamit azért, hogy egy kicsit is szeressen őszintén egyenesen valaki. Mindig exek után siránkozós, álomvilágban élő vagy rib anc lányok kerülnek életembe. Nincs olyan, aki ne a múltja vagy a jövője után keseregne, vagy olyan, aki a jelent meg tudná élni a maga természetességében és lazaságában, nem valaki után nyafogva. a f asz kivan.

2014. szept. 18. 01:17
 4/12 A kérdező kommentje:
Mármint úgy ribi, hogy először nem derül ki róluk. Csak idővel, h már átmegy rajtuk a fél város. Ilyeneket is bedob elém az élet...egy gázon. Hol vannak a normális lányok? Otthon ülnek a könyveik felett vagy épp tömik őket. Ezért van tele a f aszom :)
2014. szept. 18. 01:18
 5/12 A kérdező kommentje:
Ne mondja senki, h rossz helyen keresgélek. A túrót. Kulturális rendezvényeken szoktam, olykor könyvtárban is, ha lenne ott manapság olvasni akaró lány, akkor szűkebb baráti társaságokban, de valahogy mindig foglalt valaki...vagy idióta, vagy érzelmi roncs...
2014. szept. 18. 01:20
 6/12 anonim ***** válasza:

Nehéz ügy...

De ha jó emberismerettel rendelkezel, sok mindent meg lehet ítélni valakinek az arcából is. Szerintem sok rendes ember van... Aki meg relatíve nem olyan, nem tehet róla... Sajnos a mai világ nem nagyon humánus, az emberek sokszor elvesznek, nem tudják megtalálni a helyes utat, próbálnak mindenkinek megfelelni, sokszor látszólag sikerül, de valójában nem...

2014. szept. 18. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Rossz helyen keresgélsz:D
2014. szept. 18. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha valóban jóképű lennél szét szednenek a csajok.


Ott a baj...

2014. szept. 18. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez általánosságban igaz az emberekre, ha valamit sokáig kapsz, azt egy idő után megszokod, legyen akár jó, akár rossz, ezért vannak sokan olyan kapcsolatban, ami egy külső szemlélőnek nagyon furcsának tűnik.


Szerintem megéri, nem azért, mert majd egy idő után megbecsülik(tapasztalataim szerint ez nem olyasmi, ami nagyon változna az évek során), hanem mert egyrészt így érzed helyesnek, valószínűleg nem éreznéd jól magad, ha másmilyen lennél, másrészt meg eléggé ki lennél akadva, ha pont annál váltanál parasztra, aki nem olyan, mint az átlag, hanem tényleg értékeli az odafigyelést.

Szerintem ha kapcsolatot akarsz, akkor érdemes mindent beleadni, ha meg csak dugni, akkor tök mindegy, csak ne csinálj olyasmit, ami fordított helyzetben zavarna.

2014. szept. 18. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
"egy idő után ezt nem tudják értékelni, tök természetessé válik nekik" - Ez bizony aranyigazság, piszok ismerős érzés. :/
2014. szept. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!