Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri jó fejnek lenni a nőkkel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri jó fejnek lenni a nőkkel?

Figyelt kérdés

Nem siránkoós kérdés, trollok alvás.

A lényeg, hogy akaráhányszor ismerkedem egy nővel és alapvetően jó fej vagyok velük, egy idő után ezt nem tudják értékelni, tök természetessé válik nekik. Persze alap, hogy az ember legyen normális mindig, de a figyelmesség szerintem sajnos manapság annyira nem alap. Szóval rájöttem, hogy az apátok f aszát, azt lányok! :-D Többé sem leszek korrekt veletek. Mindig rendes neveltetést kaptam, rendes közegekben mozogtam, rendes lányokat céloztam meg, de ti ilyenek vagytok....álnokok sokan.


2014. szept. 18. 01:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
,,rendes lányokat céloztam meg"- Hát ezek szerint nem... Ne haragudj, de a te rossz emberismeretedért nem felelős a női nem, tökön is rúgnálak, ha bunkóznál velem. Én pl világéletemben rendes lány voltam, a általános és középiskolában engem piszkált az összes fiú, kigúnyoltak, lökdöstek, elvették az összes önbizalmam stb. Mit meg nem adtam volna egy rendes pasiért?! De senkit sem érdekeltem. Most meg? A két kezüket összetennék, ha olyan barátnőjük lenne mint én. Egy kettő bepróbálkozott osztálytalálkozón, de képzeld nem voltam bunkó velük, csupán szépen nemet mondtam. Te szerintem csak a ribiket veszed észre.
2014. szept. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
a nőkkel jóban kell lenni, mert náluk van az összes p*na ;)
2014. szept. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!