Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondolnátok erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok erről a lányról? Miért ilyen? Pedig szép és jófej.

Figyelt kérdés

Egyetemen a csoporttársam egy lány, nagyon szép, csak olyan komornak tűnik minden, de mikor beszélget vele valaki, akkor mosolyog és kedves. Beszéltem én is vele párszor még jófej is. Ennek ellenére mindig egyedül van, egyedül ül, egyedül van szünetekben (mindig eltűnik), órákon hallgatag stb...


Ti mit gondolnátok róla?


2014. szept. 18. 18:08
 1/4 A kérdező kommentje:
komornak tűnik *mindig. (a nézése, kisugárzása)
2014. szept. 18. 18:09
 2/4 anonim ***** válasza:

Magányos, nincsenek ismerősei és nem mer, vagy nem tud kezdeményezni, vagy egyszerűen csak ilyen a személyisége, a munkájára, feladatára koncentrál kizárólag.

Hirtelen ezek a dolgok jutnak eszembe :P

2014. szept. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én példaul azért szoktam egyedül lenni, mert a többiek morálja nem tetszik. az élethez való állásuk.
2014. szept. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szimplán csak zárkózottabb,a szépet leszámítva én is ilyen vagyok.
2014. okt. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!