Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még olyan lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan lányok, akiknek nem a bunkó, megcsalós, kö*ög rosszfiúk jönnek be, akik ütik-vágják őket, meg káromkodnak velük, hanem a kedves, aranyos, őszinte, megbízható srácok?

Figyelt kérdés
Ha igen, kíváncsi vagyok hogy hányan.Mert én ezt nagyon nem értem.
2010. jan. 19. 23:05
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

Hány nő él a világon, ezzel aztán sokra megyek, gratulálok.Mert neked aztán nem voltak gyenge pillanataid.

Egyébként meg azt nem mondtam, hogy beszédhibás vagyok, dadogok.Nekem ez még egy plussz teher ismerkedéskor.Nem olyan jó dolog ám.

2010. jan. 20. 00:09
 22/32 anonim ***** válasza:
35%
egyértelműen NINCS olyan nő, ha normális vagy leszarnak, először legyél köcsög, aztán ha majd elkezdenek normálisak lenni, akkor kicsit engedhetsz, ha tovább akarsz vele lenni... aki nem ezt mondja az álszent
2010. jan. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
istenem megint ez az általánosítás h minden csajnak a pénzes pasik jönnek be.meg mind ilyen..hát nem.ha nem ilyet akarsz akkor ne diszkóba meg plázákban kell keresni.. egyébként én is a rendes pasikat szeretem..
2010. jan. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim válasza:
Akkor hol keresem a pajtában???
2010. jan. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
azért azt bírom hogy az összes csaj jön ide írkálni hogy ő a rendes pasikat szereti... persze MÁR. mert azt azért odaírják hogy megszívták a bunkókkal, tehát nekik is pontosan ez jött be. ugyanúgy minden nőre rá lehet húzni ezt.
2010. jan. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:
35%
Figyi csak én kipróbáltam tők normális voltam egy darabig minden csajal egy csajom sem volt.Elkezdtem búnkózni lenézően viselkedni egyből 3 csaj akkart velem járni!!és ez 100%-ban igaz..Szőkekapitány
2010. jan. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Hát én aztán rohadtul leszarom mennyi pénze van, sőt kellemetlen az amikor gazdag.

Nekem csak az ilyen kedves, aranyos, vicces, poénkodós, jó fej, őszinte megbízható srácok jönnek be. Csak a férfiak veszik valahonnan, hogy ütni kell ahhoz, hogy szeressék őket.

2010. jan. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Jo, msot van olyan pasi aki nem csalja meg és veszi semmibe a barátnőjét? HMMM???


Elárulom, van. Ilyen az enyém is. És őt szeretem =) Nagyon pedig, nem erőszakos bunkó köcsög...

2010. jan. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
Honan tudod mit csinál a hátad mögöt?????
2010. jan. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
nem, ez így van rendjén, sajnos.
2010. aug. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!