Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S.! Hogyan tudnam eleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S.! Hogyan tudnam eleg gyorsan kigyurni magamat? Igy nem lesz senkim!

Figyelt kérdés
Foleg mellizom kellene es kicsit hangsulyosabb bicepsz,a tobbi nem para!!Magas vagyok,a vallam k**va szeles es izmos,de mellizmom nulla es lehetne nagyobb bicepszem.Sajnos igy eszre sem vesznek a lanyok,nem lesz senkim...az egyetlen megoldas,hogy kigyurom magam.Testepites kategoriaba mar irtam,de ugyanazt szajkozzak,edzesterv+etrend.Rendben van mindig,rendesen edzek,bedurran az izom,szokott lenni neha izomlaz,napi fel kg hus meg van,sot tobb.De semmi,mellizmom alig erzem gyakorlatok kozben,mintha a vallam elnyomna,mert az mar brutalis...
2014. szept. 19. 16:33
1 2
 11/13 Amado atya ***** válasza:
Ásó, kapa, lapát, kasza, csákány. Ezen szerszámok rendeltetésszerű használata minden izomcsoportot kellően és rendesen átmozgat, lesz tőlük látható, nem felfújt, hanem szálkás izomcsoport mindenütt. :)
2014. szept. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
sok balf a sz istenem a nagy tudásuak meg szteroid...van aki azt irta ha szteroiddal eddzel hamar izmos leszel haha akkor nem tolnam mar 2éve mondjuk en szet vagyok edzve de nálam mer nem ez a szint mint nálatok akkor vki azt irta impotens?????kislány egy jo tesztoszteron kura alatt ugy helyre raknanak meg se fordulna a fejedben.az én asszonyom járni se tud egy egy aktus után még hogy impotens a tesztotol olyan kemény a bré megfogni se lehet.ha meg vége akkor tudod(nem nem tudod)van egy olyan hogy PCT visszaállito kura.....
2014. szept. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

tegnap 18:03


Mekkora IQ harcos vagy apukám :D Látszik nem agyra gyúrsz :D :D De jót röhögtem a miniregényeden :D More ;)

2014. szept. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!