Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nagyon kívánom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nagyon kívánom a férjemet?

Figyelt kérdés

Nemrég született babánk,az terhesség utolsó idejében és szülés után kimaradt a szexuális életünkből egy időszak. Már ideje (pár hónap)újra lehetünk együtt és mostanában sokkal jobban kívánom. Olyan mintha újra a mézesheteinket élnénk,szabályosan megőrülök érte. A gondom az,hogy ő fizikai munkát végez és estére pici is lefáraszt minket így nem akarom folyton még én is "fárasztani".

Hogyan fogjam vissza magam és hogyan enyhíthetném ezt?

Veletek volt ilyen?



2014. szept. 20. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Feküdj le aludni...szia
2014. szept. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10 ev mulva nem fogod
2014. szept. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
aztán miből gondolod, hogy nem örülne annak, ha letámadnád??????????? próbáld ki ;)
2014. szept. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
heló bum bele a lecsóba a párod is akar téged!!! ugyan ez a helyzet nálunk is!
2014. szept. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Támadd le nyugodtan, nem fog nemet mondani!

Ha netán mégis olyan fáradt, akkor meg nagyon egyszerű, van két kezed, ennyi!

Én már kaptam a férjemtől egy vibrátort is, ha éppen ő tényleg nagyon padlón van és nagyon fáradt...:)

2014. szept. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 megmondom ***** válasza:
Hello kicsim, ha nem vagy fáradt, lökhetnénk egy párat... :)
2014. szept. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!