Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volna értelme szándékosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volna értelme szándékosan összefutni a barátommal (tehát nem véletlenül), csak mert látni szeretném a tekintetét, hogy reagál?

Figyelt kérdés

Nem tudom elfelejteni Őt, 5 hónapja szakítottunk . Fel-fel bukkant olykor ,de csak ismerősöktől érdeklődött felőlem...

A napokban meg ránéztem a facebookjára és látom ,hogy egy lánnyal elég jól kijön..közös kép , testvéri szeretet van írva hozzá.... De az is tény,hogy indulhat egy barátságból is szerelem ,sőt..



Valamit muszáj lesz lépnem,mert teljesen kivagyok.. Ha pedig írnék neki,hogy még szeretem,lehet zaklatásnak venné.


2014. szept. 20. 18:26
 1/3 fahéjas Alien ***** válasza:
Nincs.
2014. szept. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ha úgy érzem ,hogy megbánnám,hogy nem teszem meg? Vagy ennyire értelmetlen?
2014. szept. 20. 18:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Lépj tovàbb ennek vége ne fektess bele energiát mert még többet látsz bele
2014. szept. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!