Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az életem el lett rontva?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az életem el lett rontva?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, senkim sincs, a szomszédom utál, egy vacak kis büfében dolgozom minimálbérért, ahol az elõrelépésem lehetetlen, mert a fõnököm, aki egy pénzéhes marha nem enged el. A legjobb barátom egy retardált tuskó, de csak õ szeret így ahogy vagyok, szerelemre esélyem nincs :[
2014. szept. 21. 17:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Hagyd ott a munkahelyed és menj el építkezésre dolgozni.

Lehet hogy nem napi 8 órát fogsz melózni hanem 10-et de havi nettó 120-at meg tudsz keresni.

2014. szept. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

ki az a hülye aki ezt komolyan veszi?

gyerekkorotokban nem néztetek SpongyaBob-ot?:D

2014. szept. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Többen is szeretnek. Ott van Szandi is. :) A többiek se utálnak. Fogadok, hogy a szomszédod egy antiszociális elvont művész lélek.
2014. szept. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Gondoltam arra, hogy átmegyek hozzá zenélgetni, hisz a munkatársam is, de mindig kizavart dühöngve
2014. szept. 21. 18:13
 15/17 anonim ***** válasza:
Látod! Itt sokan szeretnek, igaz sz--art sem érsz vele :)
2014. szept. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
2014. szept. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nehéz kitörni, és a helyzet kilátástalannak tűnhet, de nagy akaraterővel, és kitartással, jobb hozzáállással meg lehet tenni. A te helyzetednél sokkal rosszabbak is vannak (ez nem azt jelenti, hogy a tiéd nem az). De azzal, hogy siránkozol, nem javítasz semmin, sőt... Tudom, hogy nehéz pénz nélkül, mi sem állunk valami fényesen, de valahogy ki kell belőle jönni. Fejleszd magad, olyasvalamiben, amiben tehetséges vagy (ne mondd azt, hogy nincs ilyen dolog, mert nem igaz, maximum nincs elég akaraterőd), és máris jobb lesz. Kell valami, ami sikerélményt nyújt. De a legfontosabb, hogy ne gondold azt: Nincs kiút.
2014. szept. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!