Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme van az önsajnáltatá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van az önsajnáltatásnak?

Figyelt kérdés
Kielégíti az egótokat, ha itt sajnáltathatjátok magatokat?
2014. szept. 21. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Vannak akiknek jóp esik megosztani másokkal. Így könnyebben fel tudják dolgozni. Én is ilyen vagyok. Amikor elmodom/leírom valakinek a problámáimat akkor az olyan érzés mintha valaki le vette volna a terhed egy részét a válladról. Kevésbé nyomasztó.
2014. szept. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ne itélkezz, ha nem ismered őket. Gondolom az itt siránkozók nagy része egy kedves szót nem kapott soha, semmi biztatást, önbizalmuk a béka segge alatt van.
2014. szept. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Elözönek igaza van én ilyen vagyok kedves és csendes ami miatt sokan aláztak meg pl egyedül döglök meg és társai most meg egy gyönyörű lányal randizok akit szeretek de hát tudod az alázások miatt nem merek lépni.
2014. szept. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

semmi... éés, ennek a kérdésnek van? Vagy a kérdések 75%-nak?


Igazából az egész tök értelmetlen, mindenki fecseg valami akárkinek aki amúgy ha nem itt lennének, egyáltalán nem érdekelné. de


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__61..


mint itt. Remélem azért az emberek ezt tudják, és max stressz levezetésként vagy valami ilyesmi ok miatt szoktak itt nagy kifejtős válaszok, kérdések lenni.


Mert kétlem amúgy hogy itt bárkit komolyan befolyásolt volna innen valami válasz. Az egész csak üres fecsegés, aminek kb a 10% ér valamit. A többi meg csak tucat semmi. Mint kb az ASK.fm csak ez meg Gyakorikerdesek

2014. szept. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem kaptam volna az emberektől pár jó szót akkor valószínűleg már nem élnék vagy nem is akarom elképzelni, hogy milyen lennék most. Akit folyton szívatnak meg szidnak az megkeseredik és szabályszerűen kiölik az emberből az életet.

Ezért van az, hogy aki különösen érzékeny annak néhány bátorító szó nagyon jól jönne. De ugyanakkor 1 rossz szó képes elvenni a kedvét és napokig azon rágódni.

Nem mindenki rendelkezik alapból megfelelő érzéketlenséggel, ezt meg kell tanulni az évek alatt.

2014. szept. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!