Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha úgy érzem már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha úgy érzem már semminek semmi értelme?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Csak pár véleményre lennék kíváncsi hogy ilyenkor mit tehetnék...

Biztos azt gondoljátok, hogy megint csak egy tini elvesztette a fejét egy szerelmi csalódás után, de ez valami más.

Már nem bírom tovább...

Beleszerettem egy sokkal idősebb külföldi srácba akivel 20 hónapig "együtt voltunk" jóban-rosszban, kisebb-nagyobb vitákkal. Már nincs többé velem (tegnap óta) és tudom, hogy most nem is fog visszajönni.

Próbálok nem sokat sírni, idegenekkel beszélgetek neten (itt), próbálnék tanulni, de az egészet lényegét vesztettének látom. Tanulok, de minek? Kinek? Idén érettségi, nem lesznek meg a pontjaim, nem leszek semmi. Ülök a könyv felett de nem megye bele a fejembe. A suliban már a barátaimnak sem merem elmondani mi történt. Már szinte röhögnek a hülyeségemen. Totálisan egyedül érzem magam. Maszkok mögé bújok, próbálok mosolyogni, de nehezebb, mint valaha.

Éreztétek már valaha hogy Ő volt Az? És soha többé nem lesz hozzá fogható. Jön szebb, jobb, okosabb, kedvesebb, de olyan, mint Ő nem. És képtelen vagy elengedni, pedig tudod hogy mind a kettőtöknek jobb lenne. A végsőkig kapaszkodsz a pulcsija ujjába. Még mindig szeret. Csak éretlenek vagyunk ehhez együtt...

Nos, ezt érzem. Semmi támogatás szülők vagy barátok felől, semmi téren... nincs is igazi családom. Itt próbálom vígasztani magamat, de ennek sincs semmi értelme.

Nem lenne kedve valakinek elvinni valahova jó messzire innen?

Segítsetek mit tegyek, mielőtt öngyilkos leszek... Bár a szüleimnek nem lenne elég pénze eltemetniük engem...

Bocsi hogy hosszú lett és előre köszi ha valaki válaszolna.



2014. szept. 22. 21:13
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem szakítottunk... Mert sosem voltunk együtt sem :(
2014. szept. 22. 22:30
 12/16 A kérdező kommentje:
Kb. Örökké tartó szerelemnek definiálnám mind a két oldalról, melyet 2338 km, 19 hónap 29 nap és két szülő választott el egymástól.
2014. szept. 22. 22:32
 13/16 anonim válasza:
De akkor ha jól értem ez nem a ti döntésetek volt.
2014. szept. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Ez egy kicsit bonyolultabb... Eloszor megtiltottak hogy beszeljek vele, en megis megtettem. Kesobb sajat dontesunkre hagytuk abba, de visszatertunk egymashoz, mint mindig. A tegnapi legfokepp az O dontese volt.
2014. szept. 22. 22:56
 15/16 A kérdező kommentje:
De mar mindegy... Mar latom hogy ezt a kerdest kiirni is nagy hulyeseg volt. Azert koszonom a segitseget.
2014. szept. 22. 22:57
 16/16 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, vissza olvastam a kommenteket és remélem túl vagy rajta. Többször hangoztattad hogy mekkora hülyeség volt ezt kiírni, már miért lett volna? Azért mert a közvetlen környezeted nem ért meg nem ítél mindenki el. Nem tettél semmi rosszat!!! 18/L
2015. jan. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!