Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted miért van ez? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted miért van ez? Mit gondolsz erről a helyzetről? (lent)

Figyelt kérdés

Már nem beszélünk 1 hete, előtte egész nyarat tavasztól végigbeszéltük minden nap neten (nagy táv miatt ott).


2 napja írtam azért neki mailt, hogy mi van velem, és érdeklődtem felőle is, mert úgy fixáltuk le, hogy nem zárjuk ki egymást a másik életéből teljesen. Ha valami gáz, öröm van, írhatunk egymásnak...így zártuk le.


Ma ünneplek valamit, és nem írt még csak egy köszöntést sem, nemhogy hosszabb mailt. Elfelejthette, vagy nem is akart legalább csak emiatt írni?

(nem hivatalos mail címen chateltünk, neki és nekem is kamu és lezáráskor mondta, hogy nem fog már annyit ránézni, de olykor olvasgatni fogja a levelezéseinket...)


2014. szept. 24. 20:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Bizonyára a valós életben lett egy normális kapcsolata. Azért sokat számít ha nem vagy ott...
2014. szept. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Valòszìnűleg ejtve vagy.
2014. szept. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Az bizts nem lett, mert még sosem volt neki és van egy plátói szerelme évek óta. Ezt tudom, de esélye sincs a srácra...meg nem pasizós a lány. Sosem volt még pasija, fiatal is relatíve.
2014. szept. 24. 20:10
 4/18 anonim ***** válasza:
Akkor meg pont ezért, pl rájött hogy változtatni akar ezen... mondjuk kilépni a valós életbe és bepasizni.. lehet leakarja zárni mindent ami eddig volt, beleértve téged is. Amúgy ha nem kis idióta, egy idő után úgyis keresni fog téged, max elmagyarázza hogy mit miért.
2014. szept. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nem várok semmit ettől, reális esély nincs a kapcslatra. Csak fura, hogy még csak egy felköszöntést sem írt nekem ma. Ha már nem is akart hosszú mailt írni. Pedig nagyon fontosak lettünk egymásnak, majdnem találkztunk is a végén. Csak sajnos mégse jött össze. :S Nem értem. Ennyire leszar, miután 5 hónapot végigdumáltunk minden nap a neten?
2014. szept. 24. 20:14
 6/18 anonim ***** válasza:

Egész véletlen nem te írtad a kérdést? http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Amúgy sulija van, még szép h nincs annyi szabadideje, mint nyári szünetben.. milyen meglepő

2014. szept. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
#6: de én írtam ki. Miért? Nincs értelme hazudnom, én írtam ki. OK, h sulija van, de lelki társak lettünk, és ennyi sem maradt, h legalább felköszöntsön ma? :S
2014. szept. 24. 20:17
 8/18 anonim ***** válasza:
Szerintem te többet láttál bele ebbe az egészbe, mint ami volt. Egy netes barátságot "kapcsolatot" közel sem lehet összehasonlítani egy hús-vér emberi kapcsolattal. Nem akarom ragozni: ne reménykedj :) de ha továbbra is beszélnétek, akkor is max a lelki szemetes ládája lennél, akinek folyton mesélné, milyen pasiba szerelmes, kivel lenne együtt stb. Gondolom nem ez volt a célod. Inkább keress olyat, akinél van is esélyed, nincs értelme olyan szekér után futni, ami nem vesz fel.
2014. szept. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Elfelejtette..

Akkor:boldog szülinapot neked!:)

2014. szept. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszi, értem. De mondom, nem pasizós. Sosem pasizott. Az igaz, hogy a beszélgetéseinkben én picit többet érdeklődtem hangyányival, lyan 55-45 % ide kb. De mindig nagyon érdeklődő, kíváncsi volt. Igazán kedves lélek. Hiányzik és nem tudom magam túl tenni ezen. Tudod, nem hemzsegek a nőkben és végre találtam egy hozzám hasonlót. Ezért is nehéz túllépni. Ráadásul most más oldalról is húz az élet.
2014. szept. 24. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!