Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted miért van ez? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted miért van ez? Mit gondolsz erről a helyzetről? (lent)

Figyelt kérdés

Már nem beszélünk 1 hete, előtte egész nyarat tavasztól végigbeszéltük minden nap neten (nagy táv miatt ott).


2 napja írtam azért neki mailt, hogy mi van velem, és érdeklődtem felőle is, mert úgy fixáltuk le, hogy nem zárjuk ki egymást a másik életéből teljesen. Ha valami gáz, öröm van, írhatunk egymásnak...így zártuk le.


Ma ünneplek valamit, és nem írt még csak egy köszöntést sem, nemhogy hosszabb mailt. Elfelejthette, vagy nem is akart legalább csak emiatt írni?

(nem hivatalos mail címen chateltünk, neki és nekem is kamu és lezáráskor mondta, hogy nem fog már annyit ránézni, de olykor olvasgatni fogja a levelezéseinket...)


2014. szept. 24. 20:03
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
#9: köszönöm de mást ünneplek, nem szülinapot. :)
2014. szept. 24. 20:27
 12/18 anonim ***** válasza:

Hát, bármi is az, boldogat!


Hm... szerintem ezt a történetet már harmadjára olvasom. Nem volt ott még valami olyan is, hogy nem akar hülyíteni, meg nem tudja megadni, amire vágysz és iskola és amúgy is elfoglalt? Na mindegy.


Azt, hogy "nem fog már annyit ránézni, de olykor olvasgatni fogja a levelezéseinket" úgy is lehet értelmezni, hogy el akar távolodni tőled, mármint érzelmileg. Ami abban nyilvánul meg, hogy nem nézi az e-mailjeit és nem gratulál neked.


Nem tudom miért szüntette be a csaj veled a kommunikációt, de szerintem hagyd rá.

2014. szept. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

#12: de volt ilyen. A lényeg, hogy az első beszélgetési hónap után már elmondta, h évek óta van egy plátói szerelme, de a srác ügyet sem vet rá, mert annak barátnője van, máshl tanul stb. De ezen nem is akadtam ki, mert mit lehetne tenni ez ellen? Inkább az fáj, hogy úgymond ő is benne volt már a találkozóban, amikor párszor felhoztam azt. Sőt legutoljára már ő maga hozta fel ezt még augusztusban. Meg mondta, hogy mesélt már anyujának arról, hogy hónapok óta beszélgetünk a neten. Ez nála azt jelentette, h lépett az ügyben, mert nem tervezte elmondani ezt anyujának, h beszélünk (szigorú az anyukája, semmi baj ezzel). Meg: "tettem érte, remélem érzed, mert szeretném ezt biznyítani". Ezt is írta.


Szóval olykor voltak vitáink, mert apróságokon elcsúsztunk, de kik nem? És olyankor felhoztam egyszer legutóbb szeptember közepe körül, h akkor gondolkodott-e a találkozón és őszintén bevallotta, h azóta (augusztus, amikor maga hozta fel azt), nem jutott eszébe. Mondtam: remek...és akkor itt elindult a lezárási folyamat, én mondtam, h ennek akkor így nincs értelme és szerintem zárjuk le. A dolog lényege, hogy szabadkozott és sajnálkozott és "Ne okold magad, ez kétoldalú, nem csak te tehetsz erről..." mondatokat írt, majd hozzátette, h "Sajnálom, h így alakult, nem érdemelted meg, h így bánjak veled, de nem tudom megadni neked, amire vágysz és kínozni sem akarlak tovább, hogy beszélgetünk, aztán lehet, hogy nem is éreznék késztetést a talira, vagy csak évek múlva. Ezt nem várhatom el tőled". Hangzott a reakció.


Szóval közös megegyezéssel lezártuk, de nem töröltük egymást az e-mail kliens chatjéről (csak ott voltunk ismerősei egymásnak, s ott sem valódi nevünkön). Szóval ahogy írtam: ha bármi öröm/bánat ér minket, írhatunk egymásnak. Így zártuk le.


Többek között, amikr rákérdeztem, hogy annyit sem történt meg, hogy facebookon megjelöljön, akkor azt mondta, hogy rosszabb lenne, ha látnánk egymás megosztásait, történéseit, mert akkr nehezebb lenne a túllépés. Nem akarta bonyolítani. Ezzel indokolta.


Áhh, el kell felejtenem, hiszen távolság, érzelmek miatt sem jöhetünk össze, ő más életszakaszban jár eleve, 9 év mínusz oda. Csak ne kedveltem volna így meg, csak ne lettünk volna lelkitársak és "internetes szeretkezők" sem. Mert, hogy így kezdődött az egész, csak aztán barátság/lelki társsi viszony (mindent tudunk a másik életéről kb.) alakult ki. Azt mondta, volt, h előttem is csak félénsége miatt a neten levelezgetett srácokkal, ott is csak szeretkezések történtek írásban, de aztán valaki mindig belé habarodott és szörnyű volt emiatt véget vetni.


A lány nagyon idealista, nagyon álomvilágban él, ezért is a neten töltötte idejének nagy részét, erotikus írások lvasásával, ertikus levelezésekkel, mert mialatt még egy barátja sem volt, azért a hormonok dolgoznak benne rendesen. De a plátói szerelme miatt meg patthelyzetben van, mert mással nem ismerkedik sehol. Na jó, egy csókot váltott kb valakivel 1 éve egy bulin és ennyi összesen. Ez nem bűn.


Azt mondta, utánam nem lesz soha senki ilyenje a neten, mert megtanult most valamit: élnie kell az életet, nem álmodozni és elnetezni. Mondjuk erre én is buzdítttam, ezzel persze magam ellen beszélve, de tényleg a végső beszélgetésben erre buzdítottam, mert jót akarok neki.


Szörnyű, hogy így alakult. Megszerettem a lelkét. De isten ments, hogy ráerőszakoljam magam. Az ember ilyenkor mindent meg akar érteni. Az azért fáj, h még csak egy felköszöntést sem kaptam ma tőle. Tudom, h elfglalt most, az iskola leterheli és egyéb elfoglaltságai is vannak mellette, de ez akkor is érthetetlen. Lelkileg levetkőztünk egymás előtt a hónapok alatt és csak ennyi a vége....így hogy tanuljak ebből?

2014. szept. 24. 22:45
 14/18 A kérdező kommentje:
Annyi kiegészítás, hogy attól hgy nem jelölt meg facen, tudja a teljes nevemet és én is az övét, a faces képei igazlták, hogy nem kamukat küldött chaten, szóval nem kamu. :)
2014. szept. 24. 22:48
 15/18 anonim ***** válasza:

Ami azt illeti, neked sem ártana elkezdened a valóságban élni, és nem "netes szexuális" kapcsolatokat létesíteni.. (bár én azt nem nevezném annak)

A másik: gondolom nem azért akarta lezárni a dolgot veled, hogy utána tovább írogass neki, mintha mi sem történt volna. Fogd fel: nem tart rád igényt, és ne játszd a sértődöttet, ha nem válaszol neked, mivel már nem kíváncsi rád, ezt világosan leírta, körítés ide vagy oda.

2014. szept. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nem sértődtem meg. Csak érdekes, hogy több hónapnyi minden napos lelki beszélgetések után is, még csak ennyit sem tudtt megereszteni, h köszöntsön, ráadásul csak 1 hete nem beszélünk, nem hónapok óta... meg akkor minek írta, hogy írhatok neki bármikor, ha mndani valóm van, de minden nap már nem beszélgethetünk. Így egyeztünk meg.
2014. szept. 24. 23:08
 17/18 anonim ***** válasza:

Attól, hogy még csak 1 hét telt el ő már nem akar veled beszélni. Mi olyan nehéz ezen megérteni? Vagy azt gondoltad, hogy "jaj még csak 1 hét telt el, akkor még biztos nem számít amit mondott".

"írhatok neki bármikor, ha mndani valóm van, de minden nap már nem beszélgethetünk" = írhatsz neki ha akarsz, de őt nem fogja már érdekelni, majd válaszol ha lesz kedve.

Amúgy meg az a véleményem, hogy töknmind1 mit írt, szépen lassan le fog építeni, lehet hogy még válaszolgat az e-mailjeidre, de ne várd, hogy rögtön másnap ír, az is lehet csak hetek múlva. De ennek így tényleg nincs értelme tovább folytatni, te úgy is csak tovább nyaggatnád, hogy találkozzatok, amit ő úgysem akarna, szval ennek itt most vége. Story ends.

2014. szept. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Aha, értem. :D Ennyit a nőkről.
2014. szept. 24. 23:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!