Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek, hogy nem leszek elég a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy nem leszek elég a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Egész friss kapcsolat, a nyár közepén "jöttünk össze" (nem szeretem ezt a kifejezést).

Tudni illik, elég jó családja van, szép környéken van a házuk, nagy kert, szőlős, kutya, cica, szülők együtt, idillikus. És szerinte is.

Az előző barátja az apja alkalmazottja volt, magas, szakállas, jóképű, amolyan "viking" srác, elvitte mindenfelé kirándulni, minden, ami egy lánynak kellhet.

Aztán szakítottak, és mi találkoztunk.

Panelban lakom, magas vagyok és oké, szerintem nem vagyok csúnya, de borzasztóan odavagyok ezért a lányért, és anyagiakban egyértelműen nem tudom neki ugyan ezt nyújtani.

Oké, így rossz időben csak átjön, vagy átmegyek hozzá, filmet nézünk, főzünk, ilyesmi, de félek, hogy azért egyszer nem lesz elég.

21F (17L)



2014. szept. 26. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Van eleg penzze apucitol, szoval miert varna el toled is?
2014. szept. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!

Egy lány sosem kéri azt,hogy vagyonokat költsél rá!

Csupán kedvességet,őszinteséget,megértést vár el (Normális esetben). Legyél számára egy olyan személy, aki lelki támaszt (egyfajta menedéket) nyújt neki.

És ha ezek a "feltételek" megvannak, akkor ő a legboldogabb lány a világon :)


16/L

2014. szept. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát próbálok neki mindig ott lenni, szeretgetem, meghallgatom, amikor csak lehet, találkozunk...
2014. szept. 26. 19:53
 4/4 anonim válasza:

Az szerintem teljesen elég... egyet kell értenem az előttem szólóval, ha biztonságban érzi magát melletted, biztosan maradni fog, s nem számít a pénz :)

16/L

2014. szept. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!