Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet, hogy apa leszek....

Lehet, hogy apa leszek. Hogyan fogadjam el a helyzetet és hogyan mondjam el a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Van egy csaj akivel csak barátok vagyunk de nyáron lefeküdtünk egymással. Azt mondták, hogy nem lehet gyereke, ennek ellenére most terhes. Igazat mondott, emlékszem amikor megtudta és kicsit depis volt miatta. Most 12 hetes de én még csak 2 hete tudom és azt mondta, hogy rajtam kívül akkoriban nem volt mással. Természetesen ha meg fog születni a gyerek akkor lesz apasági. Azóta van barátnőm és nem tudom hogy mondjam el neki, hiszen még én magam sem barátkoztam meg a helyzettel, na meg tök jó lesz úgy összejönni a haverokkal, hogy ott vagyok a barátnőmmel miközben egy másik nő hasában az én gyerekem van. Egyáltalán nem vagyok felkészülve az apaságra. Nem tudom hogyan fogom leélni a hátralévő életemet.

23/F


2013. okt. 5. 12:29
1 2 3
 1/23 godside ***** válasza:
75%
gumit kellett volna huzni papa es nem fajna a fejed... ennyi...
2013. okt. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
52%
Jó megszivatott a csaj!
2013. okt. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 godside ***** válasza:
86%
masreszt meg a mostani baratnodnek mondd el az igazat mindenkeppen ugy ahogy tortent... ha szeret es veled akar lenni akkor ez abszolut nem lesz gond... kiveve akkor ha ez a lany mar akkor is megvolt amikor a baratoddal lefekudtettek... de lehet hogy akkor sem...
2013. okt. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
63%
Attól még, mert nem lehet gyereke gumit húzhattatok volna! Az nem csak a gyerektől "véd" hanem minden mástól. Emellett milyen már, hogy egy jóbarátodba belespriccelsz. Fúj már! Legalább ne testnedveztétek volna össze egymást, ha barátok vagytok... vagy én vagyok hülye?
2013. okt. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%
zavard el a luvnyát kaparásra. probléma megoldva.
2013. okt. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem szivatott meg mert elvileg tényleg nem lehet gyereke. Voltak pasijai akikel gondolom rendszeresen együtt voltak és azt mondta, hogy nem mindig védekeztek. Akkor gondoltam csináljuk normálisan mert utálom a gumit és így se élveztem bele. Akkor még nem volt barátnőm.
2013. okt. 5. 12:41
 7/23 piriiiiii ***** válasza:
28%
Ha nem élveztél bele, akkor kicsi az esélye, hogy gyereked lesz...
2013. okt. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%

"Nem szivatott meg mert elvileg tényleg nem lehet gyereke. Voltak pasijai akikel gondolom rendszeresen együtt voltak és azt mondta, hogy nem mindig védekeztek. "

te hol voltál biológia óra helyett?

1 nemi betegségek is vannak, pláne, ha tudod, hogy a csaj nem szeret védekezni

2 az, hogy pár alkalommal nem védekezett és nem esett teherbe az szerencse, nem meddőség

3 esély mindig van a teherbeesésre, kivéve, ha nincs valakinek petefészke és/vagy méhe

2013. okt. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Most viccen kívül, mi bioszon nem is nagyon foglalkoztunk ilyenekkel.

Egyikünk se nemi beteg. Akibe éveken keresztül beleélveztek nem hiszem, hogy mindig azért úszta meg a terhességet mert szerencsés. De ezn már felesleges gondolkozni. A jövőre kell koncentrálni.

2013. okt. 5. 12:50
 10/23 piriiiiii ***** válasza:
64%
El vagy tévedve, kérdező. A jelenre kell koncentrálni. Ha anno a jelenre koncentráltál volna, akkor most nem főne itt a fejed, hogy gyereked lesz...
2013. okt. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!