Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmnek miért fontosabb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek miért fontosabb a 3. személy és miért én leszek a felesleges 3-dik?

Figyelt kérdés

Röviden: ha valaki van velünk azzal mindig jobban elvan mint velem

Hosszan:

Hozok négy példát ami problémát okoz ez 1 nap zajlása:

1, bemegyek csak miatta busszal 20km-ert,(tudni kell hogy egy helyen lakunk) és 14:15-re hív hogy vége az órájának...erre kijön 14:45-kor úgy hogy 4-5 barátnőjével és a buszvégig az egész utat(gyalod út/15perc) végig beszéli barátnőjével és engem kizár a beszélgetésből, iskolában zajlott dolgokról beszélnek.

2, buszvégen barátnője /debreceni/elmegy.(végre kettesbe) erre felszállunk a buszra 3-asba hátra beülünk...erre felszáll egy megállóval arrébb egy ismerőse...odahívja és végigbeszéli az utat vele, szinte hátat fordít nekem csak akkor szól hozzám ha felállok hog yelüljek akkor is annyira hogy maradj foglalkozok veled(persze utána is leszar)

3,hazafele 2-esbe minden tökéletes...elvagyunk minden 2-esbe jól elvagyunk. (csók viccelődés stb..)

4,facebook minden fontosabb neki mint hogy velem beszélgessen 10 percenként ír nekem, mert blog szerkesztő (barátaival) beszélget.(ma pl egyik 38 éves rámászott bnőm még 15). ja és azzal a barátnőjével megy el szombatonként akit én utálok nagyon...


Szóval ez az én helyzetem remélem tudtok segíteni. köszi előre is



#barátnő #felesleges 3.
2013. máj. 23. 19:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

hát dobd ki. ez nem kapcsolat, ez egy sz@r


éretlen liba a barátnőd

2013. máj. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

rakd ki egy hétre, majd megtanul értékelni.

Amúgy meg 15 éves ne várj tőle semmi extrát, általában ilyen idős lányok/fiúk annyira értelmesek, mint egy marék szeg. Pláne manapság.

Vagy mondd meg neki, hogy rohadtul zavar és változtasson rajta, vagy csináld te is ezt Esetleg ha hív, hogy menj oda, mondd, hogy nem érsz rá. Társasága meg úgyis akad helyetted. Nem kellesz dísznek. Ennyit tudok erre mondani.

2013. máj. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hát öcsém, mint ha egy fiú barátja lennél ilyen barátság extrákkal.:D Amúgy meg találj ki valami programot mert ez már nem kapcsolat. Ha nem jön össze akkor meg dobd.
2013. máj. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

mondtam már neki hogy kib*szottul zavar nem egyszer hagytam is ott e miatt(utcán otthagytam elmentem másik irányba, nem dobtam)

Ja és van program holnap mozi...teljesen normális lesz, mert 2-esbe leszünk(remélem...)

2013. máj. 23. 19:53
 5/17 anonim ***** válasza:
56%
Na szevasz Bence. Ennek a fele nem igaz amit leírtál. Gratulálok,hogy itt kell felrakni a magánéletet nem pedig megbeszélni. ;) Holnapi mozi lemondva.
2013. máj. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Legközelebb is ezt csinálja, köszönj el, hagyd ott. Ne keresd, ha keres, ignoráld. Aztán csak észbekap.
2013. máj. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Na neee :D:D:DD::D ez most komoly gyerekek?:D
2013. máj. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ja és az a barátnő akit te utálsz:

Rámásztál amikor három hónapja jártunk és miután ő megmutatta és összevesztünk (igaz 2 hónapra rá mutatta meg) akkor rá voltál mérges és nem magadra.

Bocs,hogy minden időmet és tényleg minden szabadidőmet veled töltöm és próbálok közbe az osztálytársammal, barátnőmmel is lenni.

2013. máj. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

itt egy tipikus megnyilvánulása vagy 4 kommentel fentebb:

"Na szevasz Bence. Ennek a fele nem igaz amit leírtál. Gratulálok,hogy itt kell felrakni a magánéletet nem pedig megbeszélni. ;) Holnapi mozi lemondva."


Megbeszélni...látjátok elengedi a füle mellett..ma is mondtam neki, de úgy látszik leszarja hogy én mit mondok

2013. máj. 23. 20:04
 10/17 anonim ***** válasza:
Ne itt veszekedj már hülyegyerek.. -.-
2013. máj. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!