Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki észrevett/volt már ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki észrevett/volt már ilyen helyzetben tudnátok magyarázatot adni? Az exem vajon miért fordul el mindig már több mint másfél év után is?

Figyelt kérdés

Már több,mint fél éve szakítottunk, első nagy szerelem volt mindkettőnknek de én már teljesen túltettem magam rajta.A szakítás elég durva volt,veszekedve váltunk el,akkor frissen szerintem mindkettőnkben düh volt a másik iránt,de mostanra semilyen érzelem sem fűz hozzá.

Néha összefutunk, mivel egy suliba járunk,de úgy veszem észre,hogy mindig elfordítja a fejét,ha meglát,hogy én közeledem,gyorsan elsiet mellettem. Ha a barátnőimmel megyünk el mellette akkor is mindenhova néz csak épp arra nem, szórakozóhelyen is szintén,csak akkor láttam hogy tényleg felém nézett,mikor egy fiúval beszélgettem,táncoltam.

Ne értsétek félre,nem zavar a dolog és nem várnám el hogy engem bámuljon,csupán nagyon feltűnően próbál átnézni rajtam,és kíváncsi vagyok az okára.Ezért tettem fel a kérdést,hogy ha másnál is volt hasonló helyzet vajon miért?


2014. szept. 26. 22:10
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi előre is,a kérdésben nem másfél évet,hanem fél évet akartam írni,elnézést a hibáért.
2014. szept. 26. 22:11
 2/6 anonim ***** válasza:

én azért csináltam ilyet az exemmel, mert utáltam, fel voltam rá b*szódva

18/L

2014. szept. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez van velem és az exemmel is... valamiért átnéz rajtam. Direkt elkapja a fejét mikor arra megyek. Nagyon szarul esik. Pedig mi nem is veszekedve váltunk el, egyszerűen csak dobott (egy másik csajért).
2014. szept. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mondjuk engem nem zavar,inkább csak kíváncsi vagyok,hogy mi az oka,hogy még idegen emberszámba se vesz,nem mer a szemembe nézni.

Én meg ilyenkor tök vidám és erősebb leszek,azóta jobban össze is szedtem magam minden téren,több önbizalmam lett...

2014. szept. 26. 22:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam is volt már hasonló helyzet , én is úgy viselkedtem mint most az exed. Én azért fordultam mindig el és néztem át rajta , mert még fájt a dolog és próbáltam levegőnek nézni , próbáltam felé sugalni , hogy már nem érdekel és teljesen közömbös számomra. Idővel benőtt a fejem lágya és rájöttem , hogy ez tök értelmetlen dolog és csak a bunkóságomat mutatom ki vele.
2014. szept. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs olyan ember, aki így viselkedne velem. Van pár (nemcsak ex, hanem régebbi barátok, barátnők is) akikkel összevesztünk, de mindenkivel tudunk normálisan viselkedni, köszönünk, ha egy társaságban vagyunk, akkor nem éreztetjük a többiekkel, hogy közöttünk ellentét van, nem akarjuk ezzel mások szórakozását elrontani.
2014. szept. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!