Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg egy lánynak h szeretem?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok 3 éve szeretek egy lányt... ezzel csak annyi baj van hogy én is lány vagyok,szoktunk beszélni sőt találkozni is szoktunk.. mivel most mentem középsuliba sajnos nem látom csak egy héten egyszer-kétszer.. volt osztálytársaim észre vették hogy tetszik sőt azt is hogy szeretem mondták is... el is terjedt a suliba h leszbi vagyok... nem mondom hogy alaptalanul .. a csaj is tudta ennek ellenére is fekudt kézi meccs után az ölembe mondta hogy szép a szemem.. és hülyéskedtünk mindig... de ha találkozunk csak a fiukrol beszél... szerintetek be valjam neki hogy szeretem? ha igen akkor hogy??!

2014. szept. 27. 18:44
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
holnap is itt alszik <3
2014. okt. 2. 19:34
 22/34 anonim ***** válasza:
És mi történt?
2014. okt. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
szerintem ne jöjjön már mindenki azzal h túl fiatal vagy ahhoz hogy tudd!szerintem ha nem egy lány tetszik,akkor tetszenek a csajok,és ha 15évesen nem akarod a fiúk érintését,az is jele valaminek.a válaszadók hány évesen éreztek előszöe vonzalmat?18?egyébként már írtam egyszer ide (én:20 Bi L)az én anyám is utálja a másságot.azért mert a gyereke vagy még kiakadhat elég rendesen.otthon nem tudja senki,de mindenki gyanakszik egy kicsit.a coming out-tal szerintem várj még pár évet
2014. okt. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
várok egy eletig.... pedig a xx keruletbe annyi jo csaj van:(
2014. okt. 5. 15:25
 25/34 anonim ***** válasza:

ha hagyta, hogy megfogd a seggét, és mindenféle jelzéseket adott (szép a szemed stb), miután valószínűleg tudta, hogy tetszik neked... szerintem legalábbis eljátszik a gondolattal, hogy milyen lenne veled.

Szerintem mondd el neki. Célozgass rá, hogy tetszik neked valaki, de egy ideig ne mondj róla semmit, hoyg ki az, és ha közben történnek még ilyen meccs utáni "ölbedőlések", akkor érteni fogja, és nem is kell óriási vallomásokat tenni.

Nem mondom, hogy siess, rohanj, de n is szerettem egy lányt, majdnem összejöttünk, de tényleg, egy véletlenen múlt, hogy nem :/ el kellett utaznom, és ő összejött alatta egy sráccal ://

szurkolok neked :)

2014. okt. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim válasza:
A sok agyilag zokni idióta megszólalt!!!!!jobb lenne halgatnátok barmok!!!!@@@@@
2014. okt. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
haladok :$ köszönöm :) tegnap együtt ittunk
2014. okt. 12. 20:23
 28/34 A kérdező kommentje:
csak kolis vagyok es alig talizunk:(
2014. okt. 12. 20:28
 29/34 Ciana ***** válasza:

Drukkolok :3

Nekem is voltak barátaim, akik szerettek viccelődni velem, de persze mikor megjegyeztem egy pont után, hogy nekem ez már sok, és ha nem akar semmit, akkor vegyen picit vissza, akkor meg nem értették mi a bajom. (Ilyenek voltak, hogy nyakon pusziltak, meg nem tudtam lefeküdni a kanapéra se, hogy ne másszon rám az egyik lány ismerősöm.)

Sajnos nekem nem lett belőle semmi, pedig az egyik ilyen lánybarátomat tényleg szerettem, legalábbis megpróbáltam volna vele egy kapcsolatot, mivel állítása szerint biszexuális. De hát, nem. D:

De neked is még mindig van esélyed, mivel legalább elfogadja. Beszél veled, meg minden.

Remélem jól jön össze ~

2014. okt. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
köszönöm <3
2014. okt. 13. 16:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!