Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki hogy már nem szeretem?

Figyelt kérdés
Arról van szó hogy van egy lány akivel már 3 hónapja együtt vagyunk és arra jöttem rá hogy nem szeretem.Igazából azt vettem észre hogy ő csak egy olyan pótlék hogy legyen valakim. Nem rég még azt hittem, hogy nagyon szerelmes vagyok belé de most rájöttem hogy ő csak egy olyan pótlék és most egy jó ideig nem is szeretnék barátnőt, mert egyenlőre belefáradtam abba hogy a lányok örökké szivatnak mint ő is és tűrjem. Viszont megbántani se szeretném és jó lenne ha néha-néha 1-2 szót váltanánk. Hogy mondjam meg neki hogy ne bántsam meg nagyon és később legalább 2 hetente váltsunk pár szót?

2014. aug. 9. 15:41
 1/9 Fényember ***** válasza:
Miért múlt el az az érzés? Miben szívat, hogy így gondolod? Hány évesek vagytok?
2014. aug. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen állj elé és mondd el őszintén neki hogy nem szereted,de továbbra is szeretnél jó viszonyban lenni vele.
2014. aug. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

hát a szivatás az arról szól hogy van egy ilyen furcsa megmagyarázhatatlan tipikus viselkedés amit az előző barátnőimnél akkor tapasztaltam amikor másfelé kacsintok meg egésznap nem csinálok semmit hogy vele dumálhassak ő 10 percenként akár fél órára is eltünik de amikor én egy órára eltüntem megvolt a hatalmas hiszti és ezt gyakorlatilag lehetetlen vele megbeszélni mert csak a saját igazának enged és valahogy mindig megmagyarázza úgy a dolgokat hogy neki legyen igaza


az utóbbi 1 hétben nem is nagyon beszéltünk

2014. aug. 9. 16:10
 4/9 A kérdező kommentje:
igazából rengeteg ilyen van csak abból regényt lehetne írni de nekem leírni nincs kedvem nektek meg elolvasni
2014. aug. 9. 16:12
 5/9 Fényember ***** válasza:
Hát ha ugye próbáltad vele megbeszélni és nem jött össze, szépen mond meg neki korrektül hogy te pontosan miért is szakítasz vele....ne kezdj ilyen kamu dumákat hogy "ő jobbat érdemel" és társai. Mond meg neki mi volt a baj, és ha őszinte leszel (nem bántóan) mond meg azt is hogy te mint ember kedveled, és szeretnéd ha tartanátok a kapcsolatot. Ha szeret kifog akadni, de lehet később majd tartani fogjátok a kapocslatot. Ha nagyon kiakad, ne erőltesd, hagyd hogy elfelejtsen, és találjon egy olyan fiút aki ezekkel együtt is szeretni fogja. :)
2014. aug. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát megpróbálom csak magamból kiindulva én is fiú létemre kegyetlen érzékeny vagyok és fordított esetbe tudom hogy nekem se lenne jó és tudom milyen amikor nagyon erősen megbántanak és nem nagyon merem mert félek hogy megbántom :'(
2014. aug. 9. 16:21
 7/9 Fényember ***** válasza:

Jó amúgy ha a barátom akit szeretek most akarna velem szakítani (szintén 3 hónapja vagyunk együtt, ezért kérdezősködtem az elején mert féltem hogy ő vagy :D) szóval ha most szakítana velem a pofájába röhögnék hogy ezek után még barátom akarna lenni :D

De persze nem mindenki ugyan úgy reagál ilyesmikre, kitudja, lehet hogy már ő is érzi hogy vége felé jártok (írtad már alig beszéltek) lehet annyira nem fogja meghatni a dolog :)

Benne van a pakliban hogy megbánod, de most inkább az elején vess ennek szerintem véget (főleg ha már nem vagy belé szerelmes) mintsem teljesen bele bonyolódjatok. :)

2014. aug. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszönöm hogy értelmes választ kaptam

én viszont tudtam hogy itt tőle választ nem kapok mert ő itt nincs regisztrálva

mondjuk az utolsó kommented nem volt valami túl bíztató :D

2014. aug. 10. 07:47
 9/9 anonim ***** válasza:

Pont ugyan így érzek, közel 3 hónap után én is. Érlelődik bennem, hogy valóban csak azért választottam, hogy ne legyek egyedül. Valami megmagyarázhatatlan érzés van bennem, hogy nem vagyok igazából az az őrülten szerelemes. Meg hogy nem is ilyen nőt képzelek el (család se) magam mellé.


Vele nincs gond, de az ágyba se stimmelünk mostanába. Sokszor alig van merevedésem, ha van nagyon rövid ideig. Nem tehet róla, de alig tud felhúzni szexuálisan.


Fogok beszélni vele személyesen, hogy nem érzem hogy szerelmes lennék belé, sajnálom. Nem szeretném tovább hitegetni, Ő jobban szeret, mint én őt. Sajnos ez van. Nem vagyunk már huszonévesek.

F.

2017. júl. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!