Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok facebook fuggo,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok facebook fuggo, csak minimalisan hasznalom, csupan az erdekelne, mennyi a valoszinusege, hogy hazudik?

Figyelt kérdés
Irtam egy fiunak. (Hozzatennem, hogy szinte mindig o irt ram, kezdemenyezett, szoval nem vagyok nyomulos tipus, nem stilusom) Meg aznap este kiirta, hogy LATTA. Alkalmam volt beszelni vele azota parszor, bar az uzenet kuldese utan hetekig nem beszeltunk, hagytam... Felhoztam a dolgot, mire az indok az volt, hogy nem vette eszre. Oszinten, ez baromsag, ugye? En mindig is hittem neki, minden teren, de ugy tunik kar volt...
2014. szept. 27. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet megnyitotta és bezárta.. És kiment a fejéből.. Ezt nem kell ennyire túldramatizálni:D
2014. szept. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha érez irántad valamit, akkor tuti látta, és hazudott, taktikázgat. Én ilyen fiúkkal nem szeretek kezdeni.


Ha viszont nem érdekled, akkor tényleg lehet, hogy elfelejtette, hogy írtál neki, ebben az esetben felesleges teperni.

2014. szept. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy látta
2014. szept. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!