Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ciki lenne, ha en...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki lenne, ha en irnek ra? Mit irjak neki?

Figyelt kérdés

Mar vagy 3 es fel eve egy srac folyton bamul engem, viszont en nem merek ranezni. Mar nem fogunk talalkozni egy jo ideig, viszont nekem mar 3 es fel eve o tetszik. Azota probalkozott o is mas csajokkal, en is mas sracokkal, de nem volt valahogy meg az az erzes, amit iranta erzek.

jo 3 eve probalkozott 2x is nalam, de nem foglalkoztam vele. Az utobbi par napban szinten olyan erzesem volt, hogy kozeledne is felem, meg nem is. Nezett, odajott hozzam meg 2 csajhoz, leult mellem, kerdeseket tett fel, viszont a masik 2 csaj beszelo viszonyban all vele, es ok valaszoltak helyettem.

Szeretnem, ha lenne valami, de egyhelyben allunk, semerre nem haladunk.

Viszont, ha en irok neki, attol tartok, hogy tudni fogja, hogy mit erzek, es mar nem leszek szamara erdekes. Mert barkit megkaphat, a csajok futnak utana, a csajok szolitjak ot le.


2014. szept. 28. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
1próbát megér! Ha nem próbálkozol, mindig ott lesz benned az a "mi lett volna ha..." Ha meg nem jon ossze, tapasztalat szerzesnek jo
2014. szept. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De mar milyen dolog lenne, hogy eloben ra se merek nezni, fb-on meg futok utana?
2014. szept. 28. 14:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Meddig akarsz még egyhelyben állni? Lépd meg!
2014. szept. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De o a ferfi! Raadasul nem az a tipus, aki visszahuzodott lenne.

Jol nez ki, es ezt tudja is.

2014. szept. 28. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!