Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen helyzetben lévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen helyzetben lévő pasinak hogy legyen barátnője?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok. Csak néhány közeli barátom van, akikkel összejárok, nincs egy nagy, kiterjedt szociális hálóm. Sosem vagyok olyan környezetben, ahol új lányokat ismernék meg, nem tudom hogyan ismerkedhetnék.

Amúgy igényes, sportos vagyok, adok a külsőmre, és amikor még több lány volt a környezetemben, voltak akiknek tetszettem, szóval ilyen szempontból valószínűleg lenne esélyem.

Mit lehet csinálni ebben a helyzetben?

Ja hozzáteszem hogy nem a fővárosban élek úgyhogy a kulturális lehetőségeim nem olyan sokrétűek.


2014. szept. 30. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Leszólítod a kiszemeltet és beszélgetsz vele.
2014. szept. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De hol? Az utcán?
2014. szept. 30. 23:03
 3/7 anonim ***** válasza:
hát ha van neted akkor maradt a netes társkeresés, vagy akkor kezdj el törzshelyet kiszemelni ahova hetente egyszer elmész (PL:minden pénteken) Egy férfinál nem gáz még az sem ha egyedül megy valahova szórakozni.
2014. szept. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
interneten? vagy ha van valami hobbid (sport, akármi), akkor esetleg annak kapcsán. mozdulj ki otthonról, iszogatni, kávézóba, kocsmába és esetleg szólítsd le, aki szimpi. sokat nem veszíthetsz, maximum lekoptatnak, túlélhető.
2014. szept. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De most erre kíváncsi vagyok hogy ezt a "leszólítást" hogyan szokták kivitelezni? Ott ül a csaj a kávézóban, ott ülök én is, és? Mit mondok neki? "Szia, bocs de bejössz, ideülhetek?"
2014. szept. 30. 23:16
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha még tanulsz, akkor suliban, de ha nem, akkor a munkahelyeden is próbálkozhatsz (kivéve, ha ott, csak férfiak vannak).

Van ahova elszoktál járni? Vannak ott nők?

Kutyád van? Ha igen, akkor vidd el sétáltatni. Beszélgess el más nőkkel, akiknek ugyanúgy van kutyájuk. Megjegyzem: a kutyakölcsönzést felejtsd el!

2014. szept. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó ezt a kutyás baromságot felejtsd el!


Írtam már ki kérdést miért lett divat a fiatalok közt ez a kutyasetalgatas, utcán este vihogas csoportokban. Mostmar értem ismerkedesre van...

2014. szept. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!