Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csodálkoznátok vagy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csodálkoznátok vagy mit szólnátok, mit gondolnátok honnan derítette ki, hogy kik vagytok?

Figyelt kérdés
Lányok,ha mentek pl.a munkából haza a buszon és észreveszitek,hogy a buszon űl egy idegen srác és mindig vigyorogna rátok,de nektek nem tetszene és minden este ezt csinálná,hogy vigyorogna rátok ti meg már nagyon unnátok,hogy"jajj már megint itt van az a srác" de nem tudjátok,hogy hogy hívják a srácot,ő sem ismerne titeket,viszont egyszer írna nektek Facebookon. Mikor meglátnátok a fényképről,hogy az a srác írt nektek aki a buszon szokott űlni,meglepődnétek,hogy hogy talált meg titeket Facebookon? Ugyanis a Facebookon nincs részletes keresés mint az iwiw-en volt,hogy iskola,város,munkahely stb alapján rá lehet keresni az emberre. Facebookon nincs ilyen csakis úgy lehet megtalálni valakit,ha tudja a nevet akit keres és beírja és,ha fent van az illető akkor megtalálja,ha nincs akkor nem. Viszont itt arról szól direkt a kérdésem,hogy mivel ügye az a srác sem tudja,hogy hogy hívnak titeket,mert idegen csak minden este rátok nevet ,de nem ismer sehonnan titeket csak a buszról látásból,mégis küldene nektek üzenetet Facebookon,ami azt jelenti,hogy valahogy megtalált titeket. A kérdésem,hogy ti meglepődnétek,gondolkoznátok kicsit,hogy "a túróba" hogy derítette ki,hogy kik vagyunk,hogy talált ránk? Mit gondolnátok ,hogy hogy talált rátok Facebookon? Erre vagyok kíváncsi. Huh. Jó hosszú voltam...

2014. okt. 1. 07:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos szokta nézegetni a csücsörítős,pózolós,mellkirakós fotókat és megtalált!
2014. okt. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem jon be a srac, nem foglalkoznek ezzel.
2014. okt. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Meglepődnék és már azonnal elgondolkoznék, hogy mégis mennyi energiát fektet abba bele, hogy mindig egy buszon utazzunk és még fb-on is mennyit kereshetett,mire megtalált. Egy szó, mint száz, ez BETEGES.


Ne is álmodj róla, hogy majd hanyattesik tőled a csaj,és azt hiszi, milyen lovagias vagy a mosolyoddal, meg a fb üzenettel.


Ennyi buszozás után még megszólítani se merted,szánalmas :D

2014. okt. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Khm, hát én megkérdezném fb-on, ha már megtalált, hogy hogyan?

Kérdezd már meg, kíváncsi vagyok rá, ne itt bénázzunk:)

2014. okt. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Van részletes keresés, csak tudni kell használni a kereső mezőt és a megfelelő keresőszavakkal kell kiegészíteni.
2014. okt. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lepődnék meg, ugyanis én kitűnően ki tudom nyomozni valakiről, hogy kicsoda, csak hát persze van, hogy sok időbe telik. És inkább arra gondolnék, hogy vajon mennyi időt áldozott rá, hogy megtaláljon. Ha nem tetszene, ettől biztos, hogy nem változnának meg az érzéseim, maximum ha megismerném, és megkedvelném, de ennek nem nagy a valószínűsége, mert nem jelölném vissza.
2014. okt. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vagy már látott facen, és felismert a buszon. Ez is egy opció.

De 2x én is találkoztam valakivel a buszon. Láttam, megjegyeztem, egyszercsak kihozta a face, v rajta volt egy képen nem tudom, és tádám, ott a személy.

Véletlenül si rádtalálhat, nem muszáj kikeresni. És pont felismer.

2014. okt. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!