Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is sokkal jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is sokkal jobb lenne ha nem lennének férfiak?

Figyelt kérdés
csak 1 nemű lenne mindenki nem lennének semmilyen különbségek (mondjuk osztódással szaporodnánk akkor)
2014. okt. 1. 12:29
1 2 3 4
 1/38 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:

Nem.

F

2014. okt. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
Én szeretek b**szni, nekem így jó. Szex nélkül milyen sz**r lenne már...
2014. okt. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
Az élet legszebb részei vesznének úgy el, tehát piszkosul nem lenne jó.
2014. okt. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
Ki az a gyökér aki ilyenre gondol? NEM F
2014. okt. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
28%
Bezzeg a nőgyűlölő viccekért megfojtanának a nők, de fordítva nem probléma, még aranyos is... -.-
2014. okt. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

hát nem lenne annyi szemét pasi sőt 1 se meg megcsalás se semmi ilyesmi :)

akkor meg azt se tudnánk mi az a szex mert nem is ismernénk ^^ szerintem jó lenne :)

am L

2014. okt. 1. 12:33
 7/38 anonim ***** válasza:
51%

Ha te nem lennél, anyádék sem tudnák, hogy milyen gyereket nevelni, szóval nem is hiányoznál nekik...szerintem tök jó lenne ^^

Idióta p**csa.

2014. okt. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
Marhajó lenne
2014. okt. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
Nem! Én szeretem a férfiakat, érdekes nép. Halál unalmas lenne, ha mindenki egynemű lenne... :S
2014. okt. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
66%

Isten őrizz ettől! És már nem azért, de nem csak a férfiak lépnek félre, ergo, hiába tűnne el az egész férfi nem, a hűtlenség, ami az emberi jellemből, és nem a nemből ered, nem tűnne el velük együtt.

Arról meg nem is beszélve, mennyivel jobb, hogy vannak. Lehet, szexista vagyok, nem tudom, de házat építeni, nehéz cuccokat emelgetni, technikai kütyüket összeszerelni én nem annyira tudok, mint ismertségi körömben a férfiak nagyobb része. Mások vagyunk, de ezt előnyünkké kellene kovácsolni, nem gyűlölködni emiatt...

Plusz az osztódás feleolyan jó sem lehet, mint a szex maga. Érzésre legalábbis. Biológiai szempontból viszont biztos, hogy rosszabb megoldás az osztódás, mint a szex.


21/l

2014. okt. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!