Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is sokkal jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is sokkal jobb lenne ha nem lennének férfiak?

Figyelt kérdés
csak 1 nemű lenne mindenki nem lennének semmilyen különbségek (mondjuk osztódással szaporodnánk akkor)
2014. okt. 1. 12:29
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:

kedves 20-as bevallom először azt hittem férfi vagy de értem igen mire akarsz kilyukadni :)


igaz hogy kevesebb nő megy gépészmérnöknek és választ hasonló "férfias" szakmákat de ez szerintem csak a neveltetésben van mint ahogy kis korban belénk nevelik mik a lányos viselkedési minták vagy férfiasak

akkor felhozom pl az amazonok példáját erős edzett harcos nők köztük voltak kovácsok is illetve olyan nők akik szintén fizikai munkát végeztek mint a férfiak de ott vannak az izmos női testépítők is példának okára


nem mondtam hogy a nők nem ugyanolyan felelőtlenek amikor teherbe esnek csak éppen mondtam hogy egyszerűbb lenne mert akkor nem lenne az élvezet miatt véletlenül született "szerelem" gyerekek

Igen a szaporodással kapcsolatos dolgokat valóban nem gondoltam végig teljes egészében csak írni akartam egy példát a szaporodásra de ezen kívül lehetne akkor más módszer is.

2014. okt. 1. 13:15
 22/38 anonim ***** válasza:

Nem is mondanék erre a kérdésre semmit...

Illetve mégis:

https://www.youtube.com/watch?v=-m2TzUBFJpw

2014. okt. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

"Több időnk lenne más fontosabb intelligensebb dolgokon gondolkodni ami előrébb vinné egy még fejlettebb pontra a civilizációnkat."


Szerinted ebben jelenleg az időhiány akadályoz minket? :-)


Ami meg az idő tényezőt illeti, ha van kedved, számold ki egyszer, hogy egy átlag honpolgár kb. hány órát tölt jelenleg évente TV-nézéssel és netezéssel, és mondjuk hányat szeretkezéssel, vagy bármi olyan tevékenységgel, amire egy egynemű egyedekből álló, osztódással szaporodó populációnak - velünk ellentétben - nem kéne időt szakítania.

2014. okt. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

Igen, nos, nő létemre lehet, hogy túl vehemensen védem a férfiakat, ezért eredhetett az első gondolatot, ami alapján annak hittél.


A nevelés nyilván sokat számít, de az nem magyarázat mindenre. Ismerősöm tudatosan nem akarta a hagyományos nemi szerepeket erősíteni, két gyereke van, egy fiú és egy lány, a lány is kapott autót, és a fiú is kapott babát. Nem tett különbséget ebben. És mit ad isten, ennek ellenére is a kisfiú T-rex figurája szépen tönkreteszi a kislány teapartiját. Pedig baromira nem erre nevelte. Vagy engem konkrétan próbáltak matekos, racionális nevelésben részesíteni, olyan kudarcot vallottak, mint a sicc, matekból nem is érettségiztem. Pszichológiát tanulok, a szüleim legnagyobb elkeseredettségére. Hiába gyakoroltak otthon velem, nevelték belém a fizikát meg az ilyesmit, csak nem jött össze, pszichésen nem abba az irányba állok. A bátyám mégis informatikus lett, pedig őt ennyire nem nevelték a dologra.


Tagadhatatlan, hogy a két nem agya kicsit másképp működik. De ez sosem rossz. Azért más, hogy minket kiegészítsen és segítsen, esetenként szórakoztasson. Csak előnyünkre válik a dolog, és nagyon nem lenne jó az emberiségnek, ha kizárólag egynemű társadalmunk lenne, még úgy is, hogy valahogy a szaporodás kérdése megoldott lenne.

2014. okt. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

Lehet még nagyon fiatal vagy, ért egy nagy csalódás, s ettől az összes férfi rossz!? Hmm fura gondolat meneted van.. Attól, hogy ezt érzed nem kell mindre ráhúzni, lehet pont beválasztottál, de ez akkor sem a többi férfi bűne! Csak nézz magadba, te hibátlan vagy? Nem hinném, mivel nincs tökéletes ember, ettől vagyunk emberek, meg rossz lenne, hiányozna a sok színűség a változatosság, más gondolkozás/meglátás, ettől szép a világ. Nézz körül, ne süllyedj el az önsajnálatban, ez neked sem jó.

Lásd meg a szépet s jót!

És üdv a felnőttek világában!


Személy szerint örülök, hogy rátaláltam Páromra, hogy mellette nő vagyok, kihozza belőlem a legjobbat. Szeretem s viszont szeret ez a legjobb érzés! Remélem megtalálod/megtapasztalod te is egyszer s nem így fogsz gondolkodni.


"Ha az életben boldog akarsz lenni, tanulj meg egy embert hibával szeretni, mert ha olyat keresel kibe hiba nincs, más világot válassz, mert a Földön nincs!"


36/N

2014. okt. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

20-as tulajdonképpen igazad van sokmindenben, de azért ennyire szerintem nem kéne csontig benyalni...hidd el a férfiaknak így is épp elég nagy az önbizalmuk a te nyáladzásod nélkül is.


"van fogalmad róla, hogy a gyerekek hány százaléka kerül árvaházba, mert az anyja nem akarja? meglepődnél. és itt az apáról szó sincs. ha férfiak nem lennének, árvaházra sajnos akkor is szükség lenne, osztódás ide vagy oda. "


Ebben viszont marhára nincs igazad. Az árvaházba került gyerekek apjáról általában valóban szó sincs, miután nem sokkal azután, hogy megcsinálta a gyereket eltűnt mint szürke szamár a ködben, ezek a gyerekek nagyon gyakran 15-16 éves leányanyák gyermekei ezt jó ha tudod.

2014. okt. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:

24-es köszönöm a válaszodat nagyon tetszett :)


hmm elnézést lehet úgy jött le hogy "férfi" gyűlölő vagyok akkor szeretném tisztázni hogy nem vagyok az :)

de nem is konkrétan azt írtam hogy csak nők legyenek vagy férfiak hanem valahol a kettő közötti átmeneti állapotra értettem az egyneműséget


mindenesetre köszönöm a válaszokat érdekesek voltak

2014. okt. 1. 13:29
 28/38 anonim ***** válasza:
Nekem az jutott eszembe, hogy milyen jót fogsz mosolyogni a saját kérdésedet visszaolvasva, amikor legközelebb fülig szerelmes leszel, és boldog egy férfi mellett. :-)
2014. okt. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
voltam mér fülig szerelmes nem is ezzel van a gond de én akkor is kb így gondoltam pár jó dolgot feláldozni egy tökéletesebb jóért szerintem nem nagy ár :D
2014. okt. 1. 13:38
 30/38 anonim ***** válasza:

"-Több időnk lenne más fontosabb intelligensebb dolgokon gondolkodni ami előrébb vinné egy még fejlettebb pontra a civilizációnkat "


Pont, hogy a ferfiak fejlesztettek ezt a vilagot ott ahol most van, (jo van 1-2%ban ilyen Marie Curie, de a tobbi kivetel nelkul ferfi). Ugy, hogy inkabb hallgass mielott hulyesegeket allitasz. Egyik nem nelkul sem lenne jobb, mert nem lenne emberi faj sem. Mondjuk te egysejtu szinten allsz agyilag, neked lehet menne az osztodas! :D

2014. okt. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!