Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is sokkal jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is sokkal jobb lenne ha nem lennének férfiak?

Figyelt kérdés
csak 1 nemű lenne mindenki nem lennének semmilyen különbségek (mondjuk osztódással szaporodnánk akkor)
2014. okt. 1. 12:29
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

de fejtsétek ki bővebben mert csak rávágjátok hogy nem, ez nem is válasz vagy nincs semmi érvetek?

szerintem azért lenne jobb mert

nem lenne:

-Nemi megkülönböztetés(egyik fél részéről sem mielőtt belekötnétek :D)


-Nem lenne szexuális zaklatás

-Nem lenne nemi erőszak

-Nem lennének nemi betegségek

-Több időnk lenne más fontosabb intelligensebb dolgokon gondolkodni ami előrébb vinné egy még fejlettebb pontra a civilizációnkat

-Nem lennének szexuális visszaélések, botrányok stb.

-Nem lenne annyi árva gyerek a világon


Szerintem is jó a szex de sokkal több rossz származik belőle mint jó szerintem egy egynemű társadalomban sokkal boldogabban és biztonságosabb társadalomban élnénk

2014. okt. 1. 12:46
 12/38 anonim ***** válasza:
100%

Azért kíváncsi lennék, hogy vezetnéd le biológiailag az ember osztódását.

Továbbá hogy küzdenéd le az ivartalan szaporodás biológiai problémáit? Gondolok itt a genetikai változékonyság folyamatos csökkenésére, ebből adódóan az örökletes betegségek és mutációk felgyülemlésére, valamint a változatosság csökkenéséből adódóan a védekezőképesség csökkenésére.

2014. okt. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:

Nézd meg az Emlékek őre című filmet.

Ott ugyanígy a nagyobb jó miatt töröltek el mindent,amitől ember az ember,a változatosságot és minden nemű érzelmi kapcsolatot.

De közben ez nem lenne jobb.

Hiába lenne kevesebb rossz (elméletben),elveszne a dolog íze.

2014. okt. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
Mindenki máshogy vélekedik. Szerinted jó lenne. A föld bolygó többi lakosa szerint nem. ennyi.
2014. okt. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:

Osztódással szaporodjanak a papucsállatkák, baktériumok és társaik. Én már csak az élvezet kedvéért is maradnék az ivaros szaporodásnál. :-)


Én sok dolog miatt szeretem a férfiakat, és azt is, hogy különbözőek vagyunk, szóval nem támogatom az egyneműséget!! :-)))

2014. okt. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem az lenne jobb ha mi, emberek nem léteznénk.
2014. okt. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:

persze értem hogy mire gondoltok :D hogy nem akarjátok elveszíteni a szex élvezetét de akkor nem is tudnátok mi az ergo nem lenne ami hiányozna értitek?


utolsó: az már megint egy más tészta :D

2014. okt. 1. 13:01
 18/38 anonim ***** válasza:
Áá, unatkoznánk nélkülük hidd el :)
2014. okt. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

Ezt mindenre rá lehetne mondani a világon, ha nem lenne nem ismernénk, nem is hiányozna...soroljam? Jó sorolom:

- szerelem

- zene

- költészet, művészet

- filmek

- gasztronómia

- nyári napsütés élvezete a zöld dombtetőn

- nyári napsütés élvezete a forró homokban, miközben a tengeti hullámok nyaldossák a talpadat

- esztétika dolgoknak csupán a szépségük okán történő létezése (mondjuk ez többnyire kimerül a művészetben)

- vanília fagyi!!!!

Na egyelőre ennyi a teljesség igénye nélkül, de remélem érted miről beszélek...

2014. okt. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
78%

azért jó, hogy vannak férfiak, mert:

-ahogy az előttem szóló is írta, a kétnemű szaporodásból született gyermek sokkal több eséllyel indul meg a nagyvilágba, és lesz sikeres, túlélő, ellenálló, etc.

-ha most hirtelen kihalna az összes férfi, az egész társadalmi berendeződés összeomlana, ahogy van, és teljes lenne a káosz

-ha már eleve nem léteztek volna férfiak, akkor az 1. pont miatt egyrészt nem jutottunk volna el eddig a fejlettségi szintig, de tegyük fel, mégis. mármint agyilag és fizikai képességünk miatt. a mai civilizált társadalom legtöbb technikai vívmánya a pasik érdeme, bár nyilvánvalóan nagyon sok területen a nők is kiemelkedően jól teljesítenek. Hiába, hogy szabadon választhatnak szakot, egyetemeken továbbra is jelentősen több a férfi mérnök, informatikus, építész, etc, mint a női, pedig a társadalom egyáltalán nem mondja azt, hogy a programozás férfimunka. Mégis kevesebb nő megy bányásznak, pedig megvan rá a lehetősége. Na vajon?

-szexuális megkülönböztetettség lehet, hogy nem lenne, lenne helyette másfajta. Aránylag lányos körökben forgolódok, és hidd el, nem kell pasi az értelmetlen konfliktus kialakulásához...

-van fogalmad róla, hogy a gyerekek hány százaléka kerül árvaházba, mert az anyja nem akarja? meglepődnél. és itt az apáról szó sincs. ha férfiak nem lennének, árvaházra sajnos akkor is szükség lenne, osztódás ide vagy oda. Nem beszélve arról, hogy pszichológusok szerint, egy gyermek lelki fejlődése akkor a legoptimálisabb, ha egészséges lelkületű családban egy apa és egy anya is neveli.


Ne kend a világ összes bűnét a férfiakra. Ők is emberek, ahogyan te (jujj, de rossz, hogy ezt mondani kell), és ebből kifolyólag nyilván vannak hibáik, vannak dolgok, amiket nem tudnak, vagy nem tökéletesen tudnak megcsinálni, de talán te ezektől mentes vagy? Azzal nem oldanál meg semmit, ha a társadalom egészéből kiiktatnád a férfiakat, mert tetszik vagy sem, igenis szükség van rájuk.


A korábbi 21/l vagyok.

2014. okt. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!