Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol érdemes barátnőt keresni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes barátnőt keresni egy csúnyácska, csóró huszonéves fiúnak?

Figyelt kérdés
Ugye a klasszikus ismerkedős helyek kizárva, max bohócnak vagyok oda jó. Hol lenne érdemes ismerkedni lányokkal?
2014. okt. 3. 00:24
 1/6 anonim ***** válasza:
nyugdijjas klub
2014. okt. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
életem kérdése
2014. okt. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Légyszives ne kezd te is.. Nemigaz, hogy ennyire.. hogy is mondjam "fura" minden fiú itt. Na jó, majdnem minden fiú... 1. keress munkát. Nem a pénzre hajtunk, de a pénzböl tudsz magadra is költeni, legalább normálisan öltözködni + ilyenek. És ehez tényleg nem kellenek vagyonok... Én is sokszor a kínai boltokban szoktam vásárolni... (lány vaok)

2. Adj a higéniára. Nagyon nem szeretjük az ápolatlan pasikat. Fürödj le találkozások előtt, vagy ha olyan helyre mész, moss rendsueresen fogat, nem szereti senki sem a szájszagot smárolás előtt. + ilyenek... Nem kell drága parfümöket venni + ilyenek, de na.. Érted. :) Kezdj el picit edzeni. Nem kell senkinek sem egy kigyurt állat xd de neked is jót fog tenni az önbizalmadnak és mi is jobban felfigyelünk egy szálkás pasira... (vagy legalább átlagos)



Szerintem ha ezeket a fiúk betartanák, figyelnének ezekre, akkor könyebb lenne nekik is... Mi is foglalkozunk magunkal, manapság már mindenki elvárja ezt mindenkitöl. Legalább 1 picit... Egyébként ma felidegesítettem magam, és kiirtam 1 kérdést hogy "Miért hülyék ennyire a fiúk?" amit persze töröltek... Jó kicsit agresszív voltam, de csak azért mert nagyon felidegesítettek... Pont ezzel, hogy vannak itt és sok más helyen is fiúk, akik csak azt hajtogatják, hogy nem tudnak ismerkedni, nincs barátnőjük, 20+ évesen nem is smároltak... Pedig ha ezeket betartanátok amiket fent leirtam már menyivel könyebb lenne nektek. Utána pedig minden jön magátol... És még valami. Sose legyél alpári 1 csajjal sem. Csak ha megérdemli. :)

2014. okt. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Van munkám. Szerinted az nem lehet csóró aki dolgozik? :D Hol élsz te királylány...:)


A nőkkel pedig mindig tisztelettudóan beszélek. Arról nem tehetek hogy a jó Isten ilyen ronda ábrázattal áldott meg. Nem kelt vonzalmat a nőkben egyszerűen. Számomra vergődés az ismerkedés.

2014. okt. 3. 00:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Börtönben. Bár ha nem vagy elég kemény akkor inkább te leszel a barátnő.
2014. okt. 3. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem felelsz meg a normanak akkor egyedül maradsz!
2014. okt. 3. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!